1:1
4:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Bulldogs Brno 5:3
37. Marek Matoušek, 43. Matěj Jambor, 46. Marek Matoušek, 48. Filip Gabriel, 60. Antonín Votava - 27. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 41. Adam Zukal, 59. Adam Vágner; rozhodčí: Jakub Cigl - Jan Strnad; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Josef Šedivý 24 - Martin Koudelka 22; po třetinách: 0:0, 1:1, 4:2;
Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér):
Dnes velmi vyrovnaný zápas, soupeř hrál kvalitně s míčkem a individuálně nás dokázal v hodně momentech přehrát. Musíme se vyvarovat zbytečných ztrát, kdy nejsme pod tlakem, jinak soupeři dáváme míčky zadarmo. Jsem rád, že se povedlo utkání zvrátit na naší stranu a bereme z víkendu plný počet bodů. Soupeřům děkujeme za pěkný zápas. Rozhodčím, soupeřům, divákům a organizátorům přejeme hezký zbytek neděle.
Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér):
Dnes jsme do obrany odehráli velmi kvalitně, ale bohužel už jsme si nevytvořili tolik šancí, které by mohli utkání zvrátit. Rozhodly detaily ve hře, ze kterých se musím ponaučit, a hlavně musíme zapracovat na přesilových hrách. Hráči během víkendu předvedli velmi dobré výkony a doufám, že v nich budeme pokračovat. Máme se z čeho odrážet a čerpat. Děkuji hráčům za víkend. fanouškům za podporu a soupeři za utkání!
60:00
Střely ve 3. části: 6:11
60:00
59:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #10 Matěj Jambor (5:3).
59:17
Votava posílá balonek do odkryté brány, Mazáč trestuhodně netrefil skákavý míček ani na třetí pokus.
58:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #84 Adam Zukal (4:3).
51:29
Vyloučen hráč #90 Josef Šedivý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
47:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #53 Matyáš Borek (4:2).
47:15
Krásná akce tria Gabriel, Borek a Štefek končí 4. brankou domácích.
45:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #10 Matěj Jambor (3:2).
45:22
Jambor v přesilovce trefuje tyč.
44:14
Vyloučen hráč #85 Lukáš Rada družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
42:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #53 Matyáš Borek (2:2).
42:37
Jambor doklepává balonek do branky po střele Borka.
40:42
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (1:2).
38:04
Šedivý předvádí krásný zákrok po střele Mazáče.
36:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #48 Lukáš Kafka (1:1).
36:17
Sláma našel krásnou přihrávkou přes střed hřiště Kafku který balonkem na zadní tyč přesně našel Matouška, ten už jen zkušeně poslal balonek za záda brankáře hostí.
30:45
Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #7 Maxim Kejř (0:1).
22:59
Vyloučen hráč #49 Adam Vágner družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká florbalka.
20:59
Vágrner v samostatném úniku, trefuje pouze do Šedivého.
17:33
Štefek nahodil lob na bránu a donutil brankáře si stoupnout.
09:45
Hra je živá, přelévá se ze strany na stranu. Zlesák posílá na Kafku, ten však míjí.
05:15
Vyloučen hráč #27 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
02:18
Vyloučen hráč #66 Robert Petr Koudelka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Michal Veselovský, Filip Mazáč, Richard Kalousek, Adam Zukal, Adam Vágner
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Josef Šedivý; hráči v poli: Jan Štefek, Antonín Votava, Filip Gabriel, Matěj Jambor, Ondřej Zlesák