2:2
4:1
- : -

Florbal Ústí - FBC Česká Lípa 8:4
12. Aleš Vlach, 12. Matěj Macák, 33. Matyáš Flekl, 35. Jan Samuel Polák, 44. Jan Vondruška, 45. Jan Vondruška, 49. Jan Vondruška, 57. Matěj Macák - 16. Václav Drahoš, 25. Adam Filip Hrdlička, 30. Václav Drahoš, 48. Václav Drahoš; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 14 - Radek Dvořák 26; po třetinách: 2:1, 2:2, 4:1;
Komentář domácích Merta David (Trenér):
Dnes od nás velmi špatný výkon, jediné pozitivum, které bych k utkání řekl, tak je zisk všech bodů. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Kopta Petr (Trenér):
Dnes z naší strany nejlepší utkání v  sezóně, trošku jsme přidělali vrásky domácímu týmu,  který očekával lehčí zápas. Ve třetí třetině nám došly trochu síly, ale kluci bojovali. Dokázali jsme si i vytvořit mnoho šancí.
Za týden odveta, děkuji soupeři za zápas.
57:47
Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
57:47
Další ústecká přesilovka
56:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #65 Matěj Hruštinec (8:4).
56:10
Macák si počkal až Dvořák znervózní a zasazuje míček do jeho branky krásnou stahovačkou
51:19
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #33 Jan Vondruška.
51:19
Vondruškovi se bohužel nepodařilo dát svůj 4. gól v tomto zápase - musí se tedy spokojit pouze s hattrickem
51:11
Chroustovksý vykopl míček mimo hřiště
48:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #48 Marek Chroustovský (7:4).
48:52
Vondruška si krásnou střelou zkompletoval svůj hattrick!
48:10
Dobosz si šel pro míček, který mu ale vypadl z ruky a musel situaci zahraňovat v sedě - naštěstí se mu to podařilo a gól nepadl
47:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (6:4).
46:10
Kimmer si zpracoval nahození od Flekla, které ale nebylo určené pro něj
44:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #33 Jan Vondruška, asistoval #14 Martin Hrabánek (6:3).
44:58
Sehrávka Vondrušky a Hrabánka znovu končí gólem!
43:50
43:06
Matějka i přes Šulcův blok pálí, ale míček končí mimo hrací polchu
42:24
Vondruška z dálky pálí, ale Dvořák vyráží
41:07
Dobosz zpozabrány nahrál vzduchem na Hrabánka, kterému se ale míček nepodařilo zpracovat
36:54
Dobosz se sklouznul pro míček a byl zašlápnut hostujícím hráčem, naštěstí je v pořádku
35:24
Hrdlička se "pověsil" na Vlacha a snažil se ho obrat o míček, který si ale Vlach vybojoval pro sebe
34:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #33 Jan Vondruška (4:3).
34:18
Polák krásně vymetl šibenici z půlky!
32:49
Dobosz málem dostal míček za Dvořávova záda, ale špatně trefil míček
32:26
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #37 Matyáš Flekl (3:3).
29:27
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #23 Václav Drahoš, asistoval #11 Jiří Drahoňovský (2:3).
29:08
Drahoňovský končí na zemi před Doboszovou bránou
28:23
Hrdlička si za půlkou zpracoval výhoz od Dvořáka, ale byl za ním Vondruška, který se ho o něj snažil obrat
27:37
Drahoňovský blokuje nebezpečnou střelu Chroustovského z výtoče
26:09
Rozehrávka Zátky a Hrdličky v ústeckém rohu končí okamžitě po odrazu od Matějky mimo hřiště
25:20
Dvořák po skvělém zákroku ještě zasahuje nohou, aby se mu míček nedostal za záda
24:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (2:2).
24:28
Hrdlička se pokusil odpálit míček na hranici vysoké hokejky do Doboszovy brány, ovšem minul
20:56
Vonduška se Zátkou oba naběhli pro míček, který se jim na okamžik ztratil z očí a oba byli zmatení
20:01
Lípa začíná 2. třetinu v oslabení, uvidíme jestli se Ústí podaří protlačit míček do jejich branky
19:04
Vyloučen hráč #81 Samuel Vacek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
18:53
Polák proběhl s Fleklem za ústeckou bránou, ale míček se mu z Fleklovy hokejky sebrat nepodařilo
17:18
Vondruška se pokusil zblokovat nahození ze standartky Lípy na ústeckou polovinu, ale míček se mu odráží od florbalky a končí v rohu
15:55
15:50
Hrdlička se dostal do samostatného úniku na bránu, míček mu ale poskakoval a nedokázal tedy zakončit
15:05
Kadlec nebezpečně dorážel na Dvořáka, který už ležel, ale podařilo se mu míček chytit do ruky
14:00
Dobosz chytá míček, který mu málem propadl mezi nohama
12:41
Chroustovský před bránou střílí z první pouze Dvořákovi do nohy
11:34
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #9 Tomislav Matějka (2:0).
11:34
Ústí se podařilo v rychlém sledu událostí přidat druhý gól, necelou půlminutu po prvním gólu
11:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:0).
10:55
Hrdlička ze souboje s Weberem a Doboszem vypichuje míček ze hřiště
10:20
Kadlec promáchl tutovku
09:12
Malý čekal v rohu na přihrávku, která poté mohla jít před bránu. Přiběhl mu pro ni Macák, ale bohužel v chumlu českolipských hráčů.