0:1
3:1
- : -

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 8:5
2. Jakub Wolf, 8. Prokop Hanzlík, 10. Petr Szturc, 16. Matěj Kremeník, 18. Filip Rathouský, 46. Filip Rathouský, 56. Prokop Hanzlík, 60. Ondřej Binar - 1. Petr Kvasil, 4. Michal Puchner, 13. Lukáš Drahný, 27. David Strnádek, 47. Petr Kvasil; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Malý 27 - Vojtěch Ujec 15, Daniel Paar 12; po třetinách: 5:3, 0:1, 3:1;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Dnes zasloužené vítězství. Je vidět že prácovat na sobě se vyplácí. Kluci neuvěřitelný týmový výkon. Posouváme se což je velice pozitivní. Důležité ale je neusnout na vavřínech. Je fajn získat první body na domácí palubovce a ještě proti Pardubicím. Těšíme se na další utkání. Děkuji soupeři.
Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Dnešní zápas hodnotíme i přes porážku velice pozitivně kde jsme plnili veškeré pokyny které jsme si nastavili a řekli. Přesto se musíme poučit z chyb které jsme vytvořili, přesto pracujeme dál v nastavené práci. Hradci gratulujeme k vítězství. Děkujeme soupeřům za fair play zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:12
60:00
59:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #82 Vítek Ryba (8:5).
59:50
Své velké srdce ukázal Vítek Ryba, který přenechal vysloužený gól Ondřeji Binarovi.
58:08
Vítek Ryba kouzlí s míčkem jako se svým kadeřnickým strojkem.
56:21
Timeout SOKOLI Pardubice
55:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #24 Vojtěch Vošický (7:5).
55:24
Prokop Hanzlík ukazuje své hokejové ručičky, a tím zajištuje dvougólové vedení.
52:09
Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:47
Elliot Festa vyslal svojí pumelenici z modré, ale hostujícího brankáře nepřekonal.
47:17
Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
46:41
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #7 Michal Puchner (6:5).
46:41
Po ztrátě ve středním pásmu se pardubický útočník nemýlil a snižuje skóre na 6:5.
45:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #89 Jakub Wolf (6:4).
45:15
Filip Rathouský si připisuje na své konto druhý zasloužený gól.
43:34
Hosté nastřelují horní tyč.
41:24
Protiútok Pardubic uhasil domácí brankář Michal Malý.
26:09
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #17 David Strnádek, asistoval #7 Michal Puchner (5:4).
26:09
Svou druhou přesilovou hru, již hosté využívají.
25:01
Vyloučen hráč #13 Elliot Festa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 17:11
20:00
19:59
Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
17:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #98 Prokop Hanzlík (5:3).
17:11
Nečekaný odraz využil hořický odchovanec Filip Rathouský.
16:43
Vyloučen hráč #17 David Strnádek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #98 Prokop Hanzlík (4:3).
15:02
Po rychlé rozehrávce posílá Matěj Kremeník ve spolupráci s Prokopem Hanzlíkem Hradec opět do vedení.
12:33
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný bez asistence (3:3).
09:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #27 Jakub Nerad (3:2).
09:03
Vedení Hradci Králové zajistil individuální akcí Petr Szturc.
07:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (2:2).
07:24
Krásnou střelou pod horní tyč srovnává skóre Prokop Hanzlík.
03:13
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (1:2).
03:13
Lukáš Drahný našel volného Michala Puchnera na středu, který se nemýlil.
01:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #82 Vítek Ryba (1:1).
01:00
Po nádherném pasu Vítka Ryby vyrovnává Jakub Wolf
00:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #28 Tomáš Belej (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Suchý a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Lukáš Drahný, Michal Puchner, Tomáš Belej
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Elliot Festa, Filip Rathouský, Vítek Ryba, Ondřej Binar, Jakub Wolf