2:1
6:2
- : -

PSN Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno 10:3
11. Matěj Čelakovský, 14. Vít Hrbáček, 24. Vojtěch Panuška, 37. Vojtěch Panuška, 48. Matěj Čelakovský, 48. Vojtěch Panuška, 49. Tobiáš Petržilka, 53. Tomáš Rosa, 53. Vojtěch Panuška, 57. Michal Antonín Malhocký - 37. Matěj Čika, 45. Šimon Procházka, 54. Josef Nový; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 4:1; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Adam Draslar 22 - Lukáš Hekl 29, Jiří Ostrák 4; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:2;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Upracované utkání, ale díky několikaminutové pasáži ve třetí třetině nakonec výhra velkým rozdílem. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář hostů Buk Jan (Asistent trenéra):
Stále nám dělá problém přizpůsobit se herní rychlosti těch nejlepších a trápíme se v zakončení. Po snížení na 2:4 jsme měli blackout a místo zdramatizování zápasu odcházíme s debaklem.
60:00
Střely ve 3. části: 17:12
60:00
59:00
Panuška útočil na hattrick, ale v cestě mu stál brankář Kladna.
58:25
Hráči si stěžují na výroky rozhodčího, doufáme že se zápas dohraje v klidu.
56:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Antonín Malhocký, asistoval #19 Jakub Šolle (10:3).
56:56
Krásně sehraný signál Tatranu z rohu, který končí v síti.
56:36
Tatran stále tlačí Kladno.
54:36
MOSTERSAVE Adama Draslara, ketrý drží Tatrn od inkasování další branky.
53:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #94 Josef Nový, asistoval #15 Matěj Čika (9:3).
53:27
Kladno využívá přesilové hry a snižuje tak skóre na 9:3.
53:10
Vyloučen hráč #21 Jakub Pluhař družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (9:2).
52:39
Vojtěch Panuška hned z buly střílí další gól pro Tatran, Tatran tak vede 9:2.
52:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Tomáš Rosa, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (8:2).
52:34
Rosa střelou k tyči navyšuje náskok Tatranu o 6 gólů.
51:23
Eliáš zkusil individuální akci, ale nic z toho nevzešlo.
49:30
Petržilka doráží střelu a upravuje skóre na 7:2.
48:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka, asistoval #16 Lukáš Mühlfait (7:2).
48:31
Střídání brankáře. Nový brankář #70 Jiří Ostrák družstva Kanonýři Kladno
47:55
47:48
Mostersave Adama Draslara, vyústil v další Panuškovo gól na bližší tyč.
47:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #11 Adam Bureš (5:2).
47:34
Matěj Čelakovský vymetl pavučiky v pravém horním rohu a upravuje tak stav utkání na 5:2.
46:04
Sporná situace v rohu hřiště, kterou rozhodčí posoudili za nepovolenou, rozehrává Tatran.
45:18
Matěj Čelakovský vystřelil pouze do bloku.
44:49
Kladenští Kanonýři se dostali na koně.
44:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #94 Josef Nový (4:2).
44:23
Josef Nový rychle rozehrál a našel Šimona Procházku, který potrestal nepozornost Tatranu.
44:22
Oba brankáři předvedli skvělé zákroky.
43:02
Rychlý Šolle přesprintoval obránce Kladna, ale jeho střela skončila v bloku dalšího obránce.
42:08
3 třetina zatím nepřinesla nějaké vetší šance.
40:47
Josef Nový po krásné inidividuální akci netrefuje zařízení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:9
40:00
39:59
Kladno nedokázalo vstřelit další gól a 2. třetina tak končí.
38:45
Hra se uklidnila, vidíme postupý útok Kanonýrů Kladno.
37:32
Trenér Kladna po vstřeleném gólu hecuje své svěřence k dalším.
36:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #94 Josef Nový (4:1).
36:52
Josef nový našel Matěje Čiku, který střílel do prázdné, Draslar dnes poprvé loví míček ze své svatyně.
36:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (4:0).
36:01
Panuška trestá nedorozumění Kanonýrů a navyšuje náskok o 4 branky.
35:02
Tatran kontroluje balón a nepouští Kanonýri do šancí.
32:41
Oslabení pro Tatran vůbec nevypadá jako potíž.
32:02
Matěj Čelakovský s Adamem Burešem skvělě hrají oslabení a drží míček.
30:55
Vyloučen hráč #16 Lukáš Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za zvedání florbalky.
30:55
Třetí přesilovka Kladna v tomto zápase, všechny jejich střely šly zatím do bloku.
28:41
Pěkná kombinace třetí lajny Tatranu, střela Petržilky orazítkovala tyč.
26:44
Eliáš nadělil Tomáškovi koupel i s pěnou, v cestě za gólem mu stál fantastický kladenský brankář.
25:48
Kladno se snaží najít příležitost na branku, ale Tatran skvěle brání.
25:01
Utkání začíná být velmi vyhrocené.
24:54
Kladno má další přesilovku.
24:21
Vyloučen hráč #7 Jakub Lisa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
23:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #19 Jakub Šolle (3:0).
22:28
Kladno vstoupilo lépe než do 1. třetiny a zápas se hodně vyrovnal.
21:16
Na hřišti máme zase 10 mužů, Kladno hned zahrozilo velkou šancí, střela kladenského útočníka těsně minula branku.
20:13
Vítám vás zpět, jako končila 1. třetina tak bude i začínat, tedy Kladno má přesilovku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:4
20:00
19:10
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:10
Kladno bude mít v tomto zápase poprvé početní výhodu, uvidíme jak s touto příležitostí za gólem naloží.
17:46
Střela Macháčka z pravého mantinelu končí mimo branku.
16:22
Kladno se ve střešovické STODOLA aréně prezentuje velmi tvrdou hrou, ale pro Tatran to vypadá že to nebude žádný problém.
15:22
Krásná krossová přihrávka na Josefa Nového, jeho střela minula branku.
13:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #69 Lukáš Procházka (2:0).
13:36
Tatranský tlak vyústil v gól, Tatran tak vede o dva góly.
13:05
Kladno se snaží rychle odpovědět, ale zatím neúspěšně.
11:35
Protiútok Tatranu 3:1 zakončoval Matěj Čelakovský, který střilel na bližší tyč, tu měl brankář Kanonýrů pohlídanou.
10:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #6 Michal Antonín Malhocký (1:0).
10:20
Tatran skvěle využívá přesilovou hru, Matěj Čelakovský posouvá Tatran do vedení.
09:12
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
06:36
Zatím je hra jako přesýpací hodiny, ale bez žádného výrazného ohrožení branky.

05:11
Kanonýři měli protiútok, v ceste za gólem stál výborný zákrok Adama Draslara.
03:35
Krásný výhoz Adama Draslara na Adama Bureše, ale střela skončila vedle branky.
02:03
Tatran začal velkým tlakem, Kanonýři zatím odolávají.
00:02
Úvodní buly pro Tatran, zápas tím tak může započít.
00:01
Dobrý den, zdraví vás Jan Matouš u online přenosu 4. kola CE ligy Juniorů, mezi Tatranem Střešovice a Kanonýři Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Ferdinand Tomášek, Josef Nový, Matěj Čika, Martin Čermák, Jakub Kabourek
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Adam Draslar; hráči v poli: Jakub Šolle, Lukáš Macháček, Vojtěch Panuška, Adam Kučera, Michal Antonín Malhocký