1:5
- : -
FbC Skuteč

Prague Tigers - FbC Skuteč 3:10
14. Štěpán Eichler, 20. Tomáš Jirička, 32. Štěpán Eichler - 11. Oliver Zavoral, 18. Viktor Pražák, 20. Max Holásek, 23. Oliver Zavoral, 25. Deniz Rybenský, 37. Deniz Rybenský, 39. Deniz Rybenský, 40. Max Holásek, 43. Ondřej Hromádko, 44. Ondřej Hromádko; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Šimon Hladký 14, David Schovánek 7 - Daniel Nekvinda 28; po třetinách: 1:1, 1:4, 1:5;
Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér):
Dlouho vyrovnaný zápas jsme strhli na svoji stranu díky týmové hře a výbornému golmanovi. Děkujeme výborným fanouškům a soupeři za utkání
45:00
Střely ve 3. části: 12:11
45:00
43:27
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #40 Ondřej Hromádko, asistoval #6 Adam Štrumfa (3:10).
42:43
39:41
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Max Holásek, asistoval #5 Lukáš Roček (3:8).
38:59
Timeout Prague Tigers
38:32
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #23 Jakub Lédl (3:7).
37:44
Vyloučen hráč #42 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský, asistoval #9 Oliver Zavoral (3:6).
33:03
Vyloučen hráč #23 Jakub Lédl družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #31 Štěpán Eichler, asistoval #88 Jakub Langhammer (3:5).
28:52
Vyloučen hráč #87 Filip Snížek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
24:56
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #99 Deniz Rybenský bez asistence (2:5).
24:34
Vyloučen hráč #66 Viktor Pražák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
22:11
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Oliver Zavoral, asistoval #99 Deniz Rybenský (2:4).
19:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Tomáš Jirička, asistoval #71 Adam Jirsák (2:3).
19:17
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Max Holásek, asistoval #67 Tadeáš Glánzner (1:3).
17:34
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #66 Viktor Pražák, asistoval #72 Max Holásek (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
13:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #31 Štěpán Eichler, asistoval #13 Pavel Linhart (1:1).