1:4
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 6:5
1. Běla Novotná, 15. Běla Novotná, 27. Michaela Richtrová, 43. Michaela Richtrová, 53. Michaela Richtrová, 57. Barbora Hajžmanová - 21. Hong Anh Anna Do, 21. Bára Zemánková, 22. Zuzana Žampachová, 36. Hong Anh Anna Do, 54. Hong Anh Anna Do; rozhodčí: Jakub Procházka - František Raffay; vyloučení: 3:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 19 - Eliška Křivková 16; po třetinách: 2:0, 1:4, 3:1;
Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér):
Dnes se nám opět podařilo poměrně dobře vstoupit do utkání. Vyrovnanou 1. třetinu se nám podařilo rychle získat na naší stranu a zakončili jsme ji s lehkým náskokem. Naopak tragický vstup do 2. části utkání, po kterém jsme byli jako vodou opaření, zařídil, že jsme celou třetinu tahali za kratší konec. V závěrečné fázi zápasu jsme vlastní bojovností dokázali urvat vítězství a uhájit všechny body. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme štastnou cestu.
Komentář hostů Filipová Eva (Vedoucí):
Ospalý vstup do zápasu vystřídala velmi produktivní 2. třetina, kdy jsme dokázaly rychlými třemi goly otočit skore v náš prospěch. Velká pochvala pro holky za odmakaný zápas se spoustou krásných akcí. Bohužel jsme si nedokázaly pohlídat protihráčky v předbrankovém prostoru, kde se dokázaly prosadit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 8:7
60:00
58:48
Hostující celek tlačí
57:49
Vyloučen hráč #22 Linda Benešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
56:23
Timeout K1 Florbal Židenice
56:23
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #58 Barbora Hajžmanová, asistoval #28 Miriam Kaminski (6:5).
54:32
Utakní graduje , nyní platí stav 5:5 , blížíme se k vrcholu dnešního střetnutí , tribuny šílí
53:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Hong Anh Anna Do, asistoval #76 Zuzana Žampachová (5:5).
52:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová bez asistence (5:4).
42:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #27 Michaela Richtrová, asistoval #24 Adéla Haaszová (4:4).
42:25
Stav utkání je opět vyrovnaný , domácí v další přesilovce dávají branku , totožnou s tou předchozí , plný předbrankový prostor nakonci uvolněná Richtrová klepla do prázdné
41:14
Domácí mají vynikající příležitost srovnat stav
41:09
Vyloučen hráč #44 Kateřina Jančová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
33:48
Dle pořadatelského stolku jsme nyní viděli branku , arbitři utkání ovšem mají jiný názor
31:20
Dalekonosná střela hostující hráčky skončila v rohu
29:57
Hra je nyní velmi klidná , ani jeden tým si nevytvořil větší šanci
26:43
26:43
A máme srovnáno , domácí hráčky zahustily prostor před bránou a Míša Richtrová dorazila míček za záda golmanky
25:23
Vyloučen hráč #17 Lada Andrýsková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
21:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #76 Zuzana Žampachová bez asistence (2:3).
21:01
Pozor !!! Máme zde velkou otočku v utkání , hráčky hostujícího celku otočily během 61 sekund na 2:3
20:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #24 Bára Zemánková bez asistence (2:2).
20:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Hong Anh Anna Do, asistoval #2 Anna Klvačová (2:1).
14:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná bez asistence (2:0).
12:35
Opět pozorujeme přesilovku , hráčky židenic bez větší šance
12:17
Vyloučen hráč #28 Miriam Kaminski družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
11:01
Domácí trefily tyč
03:15
první přesilovka v utkání , domácí hráčky statečně brání
02:42
Vyloučen hráč #15 Natálie Zachová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
00:43
00:43
Máme zde prvbní branku dnešního utkání , Novotná se prosazuje po krásné akci
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Procházka a František Raffay.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: hráči v poli: Zuzana Žampachová, Bára Zemánková, Anna Klvačová, Lucie Oujezdská, Kateřina Jančová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Zita Kočmaroš; hráči v poli: Linda Benešová, Kateřina Šindelářová, Barbora Doležalová, Michaela Richtrová, Adéla Haaszová