0:1
1:4
- : -

Florbalová akademie MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6
12. Bára Klikarová, 56. Barbora Pelcová - 17. Barbora Poláchová, 24. Nela Kubalčíková, 48. Jana Horečková, 55. Nela Sikorová, 58. Nela Kubalčíková, 60. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Petr Bína - Přemysl Bališ; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Klára Šimonová 40 - Amelie Kotásková 21; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:4;
Komentář domácích:
Děkuji soupeři za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér):
Paradoxní hodnocení oproti včerejšku. Výkon nebyl až tak kvalitní jako včera, nicméně na 3 body bohatě stačil. Je fajn, že naše střelecká produktivita se stále drží na obstojných 0,021 procenta gólů na tutovku. Děkujeme soupeři za utkání a rozhodně mu neděkujeme za začátek utkání o půl páté. Adéla Mozdřenová říká, že Mladá Boleslav je moc hezké město.
60:00
Střely ve 3. části: 9:19
60:00
59:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (2:6).
58:37
Timeout Florbalová akademie MB
57:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #27 Barbora Poláchová (2:5).
55:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #7 Sára Kolomazníková (2:4).
54:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (1:4).
53:27
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #20 Nela Sikorová.
53:20
Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
51:46
Vyloučen hráč #11 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky.
47:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:3).
46:13
Kublačíková se dostala do šance, ale spálila ji.
43:02
Pelcová se z posledních sil dostala na svou střídačku. Zdravotník práci však neměl. Díky bohu.
39:28
Pelcová neproměňuje šanci při osamocené situaci před bránou Vítkovic.
34:55
Vyloučen hráč #5 Tereza Šimečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
34:44
Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:02
Plchová střílí, ale netrefuje zařízení.
23:52
Další únik Vítkovic končí ve vestě Šimonové.
23:19
22:44
Hlušičková předběhla tři hráčky z vítek a při návratu ještě dokázala sebrat míček a vyslat Halouzkovou do útoku.
21:06
Rychlé točení hry ze strany Vítek. Šimonová opět míček v ruce.
20:01
Opět buly pro vítky, bolka stále ve čtyřech.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:11
20:00
19:53
Vyloučen hráč #41 Kristýna Halousková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za blokování florbalky.
17:52
Jedličková ukazuje skvelý driblink za brankou šimonové a posílá míček před branku. Tam ho však nachází Pavlíčková a uklidňuje situaci.
16:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Barbora Poláchová, asistoval #33 Adéla Částečková (1:1).
16:40
Vítky se doslaty z tlaku a rychlím brejkem vyrovnávají.
16:27
Bolka má Vítky pod tlakem.
14:35
Opět skvělý zákrok Šimonové!!!
13:34
Šimonová nezpře svoje geny. Však i její bratr Vojta chytá ve stejném klubu se skvělými výsledky.
12:00
Po inkasované brance se tvrdost hry zvýšila, ale vše v rámci pravidel.
11:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #38 Bára Klikarová bez asistence (1:0).
09:22
Bránění tělem Bolce vrací roh, ale Vítky zachytili a vrací Šimonové.
08:02
Vrácená výhoda vrací vítkovické juniorky před branku Kláry Šimonové. Ta vytahuje zákrok, za který by se ani Kavka nemusel stydět a drží holky z bolky ve vyrovnaném stavu.
07:29
Šimonová rybičkou zalehá míček a hra se opět posouvá na vítkovickou stranu.
05:48
Tlak se přesunul před branku Vítkovic, tu ale drží Kotásková bez problému čistou.
04:33
Šimonová vyražením vysílá Plchovou, ta se dostala až do zakončení, ale trefila blok.
04:01
Vítkovice ukazují zuby tlakem za brankou.
02:33
Mozdřenová zkouší a šimonová vyráží maskou.
01:46
šimonová si připisuje 3. zákrok. Vítkovické juniorky nechtějí zaostat za áčkem žen.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Bína a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Amelie Kotásková; hráči v poli: Blanka Gajdošová, Amálie Burianová, Adéla Mozdřenová, Nela Kubalčíková, Barbora Poláchová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Kamila Zikmundová, Adéla Plchová, Adéla Francová, Bára Klikarová, Barbora Pelcová