2:3
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - Panthers Praha 6:7
10. Karolína Stošková, 14. Žaneta Davidová, 18. Žaneta Davidová, 30. Hanna Cabadová, 31. Barbora Kotábová, 43. Julie Pecinová - 7. Klára Schmiedová, 12. Hana Dyntarová, 20. Hana Dyntarová, 22. Klára Schmiedová, 32. Magdalena Klírová, 40. Magdalena Klírová, 44. Eliška Zubová; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 2:3 + Hana Dyntarová 4; využití: 1:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Karolina Hujerová 18 - Markéta Rundštuková 23; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:1;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Trenér):
Náš výkon byl dnes velmi nekonzistentní, v lepších pasážích byla hra slušná, bohužel zatím nedokážeme udržet kvalitu po delší část utkání.
Komentář hostů Skazko Pavel (Trenér):
Velkolepá bitva, která nabídla drama až do konce. Skore se měnilo sem a tam, branky padaly v přesilovkách i oslabeních, atmosféra se dala krájet. Přeji soupeři hodně zdaru v dalších bojích a méně zraněných hráček.
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
58:55
Hra je nyní velmi intenzivní. O každý míček je vždy tvrdý souboj. Sparťanky dělají vše pro vyrovnání, obrana Pantherek drží pevně.
57:47
Vyloučen hráč #18 Hana Dyntarová družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za nedovolené vrážení.
57:01
Fantastický zákrok na domácím velkém brankovišti předvedla jedna z hráček domácích. Vzápětí vyslala spoluhráčku do protiútoku. Ta netrefila branku v situaci dvě na jednu.
56:35
Protiútok domácích nyní skvěle zachytila domácí brankářka. Následovala dorážka, která šla do tyčky.
55:55
Sparta přešla do hry v šesti hráčkách.
55:50
Timeout ACEMA Sparta Praha
55:22
Hráčky Panthers působí nervózně, nejspíše ze strachu o výsledek. Sparta má nyní více ze hry. Pantherky mají nepříjemné protiútoky.
55:02
Ostrý souboj o míček v rohu domácích. Opět obě hráčky otřesené. Obě  v pořádku.
54:14
Hráčka Panthers s číslem 22 nyní nešikovně spadnula přes hráčku Sparty. Spadla bohužel na hlavu. Na střídačce se oklepala a nyní již opět zasahuje do dění na hřišti.
51:43
Sparťanky přestaly pressovat, hráčky Panthers hrají nyní více s míčkem. Převážně v klidu.
50:59
Střelu od mantinelu hřiště chytnula brankářka hostí.
50:11
Nyní podobná hrubka na druhé straně hřiště. Pantherka odpálila míček, který si sebrala hráčka Sparty. Střela backhandem byla sražená do rohu hřiště.
49:10
Hujerová nyní chytnula téměř samostatný nájezd hráčky Panthers. Situace vzniknula po ztrátě poslední Sparťanské hráčky.
44:54
Obrana Panthers je v oslabení velmi kompaktní, Sparťankám se nedaří vytvořit brankovou příležitost.
44:33
Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:59
Hráčka domácích nyní poslala přihrávku své spoluhráčce před branku, která byla úplně volná. Bohužel nedosáhla na míček.
43:27
Hráčka Panthers nyní natlačila Sparťanku tvrdě na mantinel. Hra však neustále pokračuje.
43:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Eliška Zubová, asistoval #22 Magdalena Klírová (6:7).
42:39
Z tlaku domácích padnula branka po střele z otočky Pecinové.
42:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #17 Julie Pecinová, asistoval #38 Barbora Kotábová (6:6).
42:33
Sparťanské hráčky nastoupily do třetiny s velkém odhodláním. Opět neustále napadají, tlačí se do střel.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:8
40:00
39:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová bez asistence (5:6).
38:59
Vyloučen hráč #38 Barbora Kotábová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
38:19
Hráčka Panthers nyní z pressingu donutila udělat Sparťanku chybu, po chybě našla volnou spoluhráčku na středu. Ta šanci promarnila.
37:46
Ostrý souboj u mantinelu. Obě zúčastněné jsou však v pořádku.
37:04
Sparta nyní měla dva rychlé protiútoky, ani jeden neskončil střelou na branku.
35:46
Domácí nyní přestaly pressovat, Pantherky hrají více s míčkem.
35:25
Nebezepčnou střelu od mantinelu chytá brankářka hostí.
34:27
Spartě dělá presing Pantherek čím dál větší problémy.
33:45
Hra je nyní mnohem rychlejší, obě strany přechází po ztrátě hned do pressingu.
31:50
Sparťanky si nedaly přesnou přihrávku v přesilovce, pantherka se z brejku prosazuje a vyrovnává stav utkání.
31:42
30:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová, asistoval #17 Julie Pecinová (5:4).
29:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Hanna Cabadová bez asistence (4:4).
29:22
Branka Sparty byla vstřelená ze standardní situace. Rána byla pěkně umístěná, díky stínění před brankářkou hostí, prosvištěla k tyči.
27:31
Hráčky Panthers nyní zamknuly Spartu na své polovině. Po minutě neustálého tlaku se však dostaly pouze k jedné střele.
26:25
Fantastický zákrok brankářky domácích. Tvrdou střelu ze středu hřiště včetně následující dorážky zlikvidovala.
24:29
Střela domácích od mantinelu, hned následovala dorážka. Brankářka hostích má všechno.
24:19
Sparťanky neustále aktivně napadají, hráčky Panthers nemají na své polovině vůbec čas na rozehrávku.
22:41
Panthers se snaží aktivně napadat hru Sparty.
21:47
Hned od úvodního vhazování jsou hráčky Sparty odhodlanější. I přes přesilovku hostích mají více ze hry.
21:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #64 Eliška Tázlerová (3:4).
21:02
Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
19:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #18 Hana Dyntarová, asistoval #22 Magdalena Klírová (3:3).
17:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #17 Julie Pecinová (3:2).
17:51
Julča Pecinová nahrává před bránu a Žanda uklízí balón přímo do kasy!
15:03
Střela Sparty trefuje břevno
14:33
Sparťanskou chybou v rozehrávce se Panterky dostávají k šanci, střela však končí v první hráčce
13:19
Sparta opět dotahuje na 2:2
13:07
11:57
Panterky rozehrávají z rohu po neproměněném tresném střílení a dávají gól!
11:56
11:54
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #40 Klára Schmiedová.
11:54
Hrubý zákrok Sparty rozhodčí trestají nájezdem. Hráčka s číslem 40 trefuje tyčku
11:35
Panterky jdou samy na brankářku Sparty, střela ale opět letí příliš vysoko
11:10
Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
10:59
Hráčky Sparty se snaží dostat ke střele
09:14
Sparta dorovnává na 1:1!
09:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #18 Karolína Stošková bez asistence (1:1).
08:34
Vyloučen hráč #82 Lucie Drábková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.