2:1
2:2
- : -

Aligators Klobouky - Kanonýři Kladno 4:3
38. Pavel Zbořil, 40. Dominik Král, 46. Tomáš Jedlička, 52. Pavel Zbořil - 31. Vojtěch Novák, 51. Tomáš Chroust, 55. Ondřej Šimeček; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3 + Pavel Zbořil 4 + TDKU:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Michal Prokeš 24 - Jakub Janoušek 7; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:2;
59:27
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:27
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2+2 minuty za nesportovní chování.
59:27
Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky do konce utkání.
59:01
Hosté rozpohybovali domácí obranu, avšak finální střela minula poloodkrytou branku!
57:26
Hosté si berou timeout a jdou rovnou do 6!
57:25
Timeout Kanonýři Kladno
57:00
Poslední 3 minuty třetí třetiny!
54:59
Hra je nahoru dolů a to aktuálně svěčí více Kladnu a to se díky Šimečkově střele dostává opět na dostřel!
54:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Ondřej Šimeček bez asistence (4:3).
51:58
Král poslal přihrávku na Zbořila, který udělal dva kroky do středu a trefil skulinku, která se mu tam objevila!
51:57
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #88 Dominik Král (4:2).
50:35
Kladno snižuje! Přihrávka od mantinelu na střed, rýchlá střela z jedničky a je to 3:2!
50:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #14 Tomáš Chroust, asistoval #69 Hugo Hübner (3:2).
50:04
Nebezpečný protiútok tentokrál vymyslelo Kladno, avšak teč před brankou šla nad
49:10
Chmela z trestné lavice získal balónek a šel do protiútoku, avšak Janoušek byl proti.
48:15
Míček lítá ze strany na stranu, ale na branku zatím doletěla jen jedna střela.
47:04
Další přesilovka pro hosty!
47:03
Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
45:19
První střela domácích ve třetí třetině, první gól! Odražený míček si vzal na starost Jedlička a uklidil ho do levého horního rohu Janouškovi klece!
45:18
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #87 Lukáš Gregr (3:1).
44:08
Domácí jsou v plném počtu. Kladno měla dobré příležitosti, ale buď zakročil blok domácích nebo skvělý Prokeš.
42:35
Střelu Bohuslávka vyráží Prokeš ramenem!
42:09
Přesilovka pro hosty! Dokáží ji zúročit a vyrovnat?
42:08
Vyloučen hráč #21 Tomáš Hos družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
41:45
Netrvalo dlouho a Kladno získalo balónek a začalo dlouhé obléhání domácí branky.
39:19
A domácí se dostávají do vedení! Přihrávkový mág Lorenc vysunul Krále, který už věděl, jak s míčkem naloží a posílá domácí do vedení!
39:18
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #68 Ondřej Lorenc (2:1).
38:50
Aligátory vyrovnávací gól skvěle nabudil!
37:03
A máme tu vyrovnávací branku! Lorenc vybojoval balónek a předložil balónek Zbořilovi, který přesouvajícího se Janouška prostřelil na bližší tyčku!
37:02
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #68 Ondřej Lorenc (1:1).
34:20
Zbořil nejprve jen těsně netrefil branku, poté se vrátil a zblokoval nebezpečnou střelu kladenských.
33:53
Máme tu opět hru nahoru a dolů, ta musí diváky bavit!
31:55
Dnešnímu svátečnímu utkání přihlíží 50 diváků! Děkujeme!
30:07
Chvíli po konci první poloviny se hosté ujímají vedení. Střela Nováka od mantinelu skončila v protější šibenici Prokešovi svatyně.
30:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #70 Vojtěch Novák, asistoval #95 Marek Veselý (0:1).
27:59
Nejprve výborná střela kladenských, která byla zblokována, poté velká šance Doupovce, který však nezakončil.
26:15
Gremmel vybojoval balónek a vyvezl ho do situace 2 na 1. Jeho střelu lapil Janoušek na jedničku!
25:42
Šmerák vyzkoušel po delší době Janouška, ten s ní však neměl žádný problém.
24:33
Kladno hýří pohybem a vypadá to, že to bude jen otázka času, kdy skóruje.
22:51
Domácí se po téměř 3 minutách konečně dostali k balónku.
20:39
Kladno vstoupilo do druhé části aktivně, hned budou mít výhodu volného úderu.
20:01
Druhé úvodní buly vyhrávají opět domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:7
20:00
19:35
Nacvičená kombinace Kladna skončila střelou mimo, z následující křižné přihrávky střela opět mimo..
19:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny..
17:14
Juniorský florbal na obě strany, útok střídá útok, ale stav je stále 0:0.
15:00
Více na balónku zatím hosté, ale domácí hrozí z nebezpečných protiútoků.
12:49
Oba týmy už měli kvalitní příležitosti na skórování, avšak gólmani a povrch jsou zatím proti..
09:27
Šefčíkovi teď při střele sjel balónek z čepele, to mohla být další gólová příležitost..
08:31
Zbořil svojí jedovatou ranou vyzkoušel Janouškovu helmu, ta odolala.
07:28
Další slibná příležitost pro hosty, tentokrát ji včasným blokem hasí Klimeš.
06:05
Kladno obehrálo domácí obranu, následnou střelu do prázdné brány skvěle vytáhl Prokeš!
03:50
Líznar dostal nabito, bohužel však minul a hosté už jsou v plném počtu.
03:00
Hráči Kladna zblokovali dvě střely domácích a vyvezli balónek na útočnou polovinu.
01:50
Domácí si vyzkouší přesilovku, dočkáme se první branky dnešního utkání?
01:49
Vyloučen hráč #12 Ondřej Šimeček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
01:25
Kladno získalo balónek na svoje hokejky a v poklidu kombinuje.
00:29
Král se dostal do dobré příležitosti, ale jeho střela byla zblokována.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Hugo Hübner, Filip Ullmann, Dominik Prudil, Tomáš Chroust, Ľuboš Šefčík
00:00
Line-up domácích Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Ondřej Lorenc, František Chmela, Dominik Král, Jakub Gremmel, Pavel Zbořil