3:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:2
3. Josef Tomášek, 26. Matěj Čelakovský, 34. Matěj Čelakovský, 35. David Kozelka, 38. Jiří Winter, 54. Václav Zábran, 58. Matěj Čelakovský, 59. Matěj Čelakovský - 1. Adam Bouška, 50. Martin Kadlec; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 6:3; využití: 2:0; diváků: 116; zásahy brankářů: Martin Bezděk 21 - Matyáš Krupa 15; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:1;
60:00
Střely ve 3. části: 7:10
60:00
59:20
Bezděk chytá další parádní zákrok.
58:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (8:2).
58:37
Hostům se zatím riziko hry bez brankáře nevyplácí.
57:38
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #11 David Kozelka (7:2).
57:22
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
56:25
Bezděk chytá další těžkou střelu.
55:22
Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:10
Přečíslení domácích nevyužil Čelakovský.
53:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (6:2).
53:36
Domácí dnes využívají druhou přesilovku a odskakují do čtyřgol´vého vedení.
52:47
Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:00
Holomajzna před brankou Bezděka skončila zlomenou florbalkou.
50:48
TOmášek se hezky vytočil do střelby, jeho střelu mu však zblokoval bránící hráč.
49:51
Hosté po snížení oživli a je jich teď plné hřiště.
49:14
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #98 Martin Kadlec, asistoval #47 Štěpán Kouřil (5:2).
48:24
I tuto přesilovku domácí ubránili.
47:34
Domácí zatím zvládají nápor přesilovky hostů. Tu a tam se i podívají na soupeřovu polovinu.
46:24
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:34
Tento zápas obsahuje hodně soubojů, které dopadají lépe pro domácí, kteří z toho těží.
44:15
Hosté zvýšili aktivitu co se týče napadání, avšak domácí umí tyto nelehké situace přehrávat.
43:21
Hosté se mohli dostat do slibného protiútoku, kdyby nefaulovali.
42:36
Hosté se pustili do napadání, které skončilo faulem.
39:27
Vyloučen hráč #21 Filip Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
38:05
Šebkovi se podařilo ubránit situaci 2na1, z následující střely se zase skvělým zákrokem blýskl Bezděk.
37:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #80 Jiří Winter, asistoval #22 Štěpán Plachý (5:1).
36:50
Hosté se dostávají do příležitostí, které končí na zatím skvěle chytajícím Bezděkovi.
35:30
Domácím se podařilo odskočit do třígolového vedení, uvidíme zda-li jsou schopni toto vedení udržet.
34:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (4:1).
33:42
Domácí krásnou střelu ohrozili branku hostů, brankář Krupa ale zůstal v pozoru.
33:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský bez asistence (3:1).
32:40
Faul zabránil hostům ve slibné šanci.
31:15
Další únik hostů tentokrát ztroskotal na nepřesnosti.
29:10
Na druhé straně šanci neproměnil Kuneš.
28:41
Úník hostů nna bránu vychytal výborný Bezděk.
27:55
Hostům se podařilo rozhýbat sformovanou obranu domácích, ti však útočnou akci hostů s přehleddem ubránili.
26:49
Oba mančafty hrajou na hranici svých možností, proto sledujeme tak atraktivní utkání.
25:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #90 Matěj Čelakovský, asistoval #39 Václav Zábran (2:1).
24:41
Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zdržování hry.
23:40
Sledujeme atraktivní utkání, po gólech však márně hledíme.
22:30
Domácí po ubráněné přesilovce se dostali do příležitostí, které nedokázali využít.
19:37
Vyloučen hráč #23 David Janovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
18:10
Vyloučen hráč #29 Vlastimil Buchta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
18:09
Vlastimil Buchta si po svém přestupku může oddechnout na trestné lavici.
17:35
Odložené vyloučení. Následovat bude další přesilovka hostů.
16:48
Ani hostům se nepodařilo využít početní převahu.
15:25
Domácí přesilovku nevyužili, uvidíme jak si povedou hosté.
14:48
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
14:19
Hosté neproměnili zjevnou brankovou příležitost.
13:25
Vyloučen hráč #89 Tomáš Foret družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
11:34
Hosté se probojovali na polovinu domácích, ovšem na bránu nevystřelili.
10:30
Zblokovaná střela domácích skončila za mantinelem.
09:54
Přechod hostů ztroskotal v rohu soupeřovo poloviny.
09:07
Domácí se dostali do další příležitosti, brankář hostů ale zůstal na pozoru a střelu zblokoval.
08:15
Hosté si po delší době užili míčku, ale domácí je k ničemu nepustili.
07:12
Domácí se opět krásným přechodem dostali na soupeřovu polovinu, tentokrát ale bez zjevnější brankové příležitosti.
06:09
Zápas nabízi hodně brankovým příležitostí, které většinou končí mimo bránu.
05:00
Domácí se po rychle obdrženém gólu zvedli a začínají přebírat otěže utkaní.
03:40
Domácí se po zisku balónku dostali do slibné brankové příležitosti, ze které nebyli schopni vstřelit gól.
03:00
Série soubojů vyústila ve střelu hostů, která skončila mimo branku.
02:04
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek bez asistence (1:1).
02:03
Domácí srovnávají stav po nepřesné nahrávce hostů.
01:31
Domácí se dlouhým balónkem za obranu dostali do první střelecké příležitosti, ze které však branku nevstřelili.
00:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #71 David Novák (0:1).
00:12
Hosté krásným přechodem se ujímají vedení po dvanácti sekundách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Matyáš Krupa; hráči v poli: Alex Dokládal, Ondřej Valeš, Adam Bouška, David Novák, Martin Karpíšek
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Jiří Winter, Matěj Vošta, Tomáš Němeček, Štěpán Plachý, Filip Nový