5:2
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FBC Liberec B 8:5
22. Jiří Vlček, 26. Jonáš Mikšovský, 29. Matěj Mikšovský, 33. Jonáš Mikšovský, 35. Adam Jakubský, 50. Matěj Mikšovský, 54. Matěj Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský - 8. Ondřej Čumpelík, 34. Filip Kapitán, 39. Jan Havrda, 47. Lukáš Kořínek, 51. Ondřej Bím; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:6; využití: 3:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 29 - Daniel Kupec 18; po třetinách: 0:1, 5:2, 3:2;
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér):
Věděli jsme, že dnes můžeme překvapit a od začátku zápasu jsme do toho dali všechno. V útočném pásmu jsme byli velmi kvalitní na míčku a vytvořili si spoustu šancí, naopak s napadáním soupeře jsme měli problémy. Celkově vyrovnaný zápas jsme strhli na svou stranu díky většímu chtíči, disciplinovanosti a také díky výbornému brankáři. V poslední době nás gólmani drží, ať už chytá kdokoliv z naší brankářské trojice. Moc si vážím zisku tří bodů, ale také konfrontace s velmi dobře hrajícím soupeřem - takovéto zápasy nás ohromně posouvají dopředu. Děkuji svým hráčům za předvedený výkon, Liberci za férový zápas, a také rozhodčím.
Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér):
Dnešní zápas byl z naší strany jak na houpačce. Dobré momenty střídaly ty špatné a zejména ve druhé třetině převažovaly ty špatné. Zbytečná vyloučení nás stála hodně sil a bohužel i zápas, opět. Musíme se od toho odrazit, zvednout hlavy a připravit se na další zápasy, které nás teď čekají. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #87 Adam Jakubský (8:5).
54:03
Vyloučen hráč #14 Otakar Kosák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky.
54:03
Náchod má znovu přesilovku
53:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (7:5).
53:25
Náchod zas a znovu zvyšuje své vedení
50:05
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #91 Petr Jahn (6:5).
50:05
Liberec opět snižuje
49:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Jiří Vlček (6:4).
46:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #12 Sebastián Galbavý (5:4).
38:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #17 Ondřej Čumpelík (5:3).
37:07
36:39
Tentokrát prázdnou bránu netrefil Jonáš Mikšovský
35:43
Jakubský netrefil prázdnou bránu
35:07
Vyloučen hráč #24 Martin Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:07
Celkově pátá přesilovka pro Náchod
34:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (5:2).
34:24
Náchod zvyšuje
34:17
Mikšovský netrefil prázdnou bránu
33:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #5 Filip Kapitán, asistoval #91 Petr Jahn (4:2).
33:01
Úspěšná dorážka Liberce který tímto gólem snížil
32:47
Timeout FBC Liberec B
32:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:1).
32:47
Timeout pro Liberec
31:02
Vyloučen hráč #69 Filip Radostný družstva FBC Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.