1:4
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:10
16. Ondřej Šantora, 18. Adam Pivoňka, 20. Lukáš Kepka, 35. Ondřej Šantora, 35. Jan Karásek, 43. Martin Špaček - 3. Hynek Mošna, 20. Hynek Mošna, 20. Pavel Šimeček, 21. Filip Štědrý, 25. Filip Blažek, 36. Matěj Švácha, 51. Jakub Mikolášek, 57. Matěj Švácha, 59. Hynek Mošna, 59. Filip Štědrý; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:5 + Ondřej Kuhajda OS + Jakub Mikolášek OS; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Křemen 16 - Daniel Dolák 25; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:4;
Komentář domácích Pražák Jan (Asistent trenéra):
Rozdíl skóre dnes nereflektuje to, co se skutečně odehrávalo na hřišti. Děkujeme soupeři za utkání a gratulujeme k výhře.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme prohráli až moc soubojů 1v1, soupeř hrál dnes velmi pěkně a o to více si ceníme, že jsme zápas zvládli. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 10:12
60:00
59:42
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
59:42
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
59:05
Bohužel je asi rozhodnuto...
58:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý bez asistence (6:10).
58:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #70 Lukáš Porazil (6:9).
58:12
Mošna natáhl ze středu nikým nehlídán a prostřeluje Křemena přízemní střelou k tyči.
57:19
Timeout Sokol Rudná
56:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #39 Hynek Mošna (6:8).
56:26
Křemen nejprve dokázal vytáhnout střelu od mantinelu, na dorážku Šváchy už ale nárok neměl a Plzeň tak odskakuje na rozdíl dvou gólů.
55:45
Všechny přesilovky z obou stran nevyužité, začínáme znovu hru 5v5.
54:43
Křemen teď vytáhl neskutečný zákrok, kdy vytáhl balón na brankové čáře.
53:33
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
52:15
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
52:15
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
50:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek bez asistence (6:7).
50:46
Kepka ztratil míček na půlce, čehož využil Mikolášek a svůj samostatný únik proměnil.
50:06
Výhoda nevyužita, bez výraznější šance.
48:06
Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení.
48:06
Dohrání po pískuntí rozhodčího od Sloupa a máme tu další přesilovku domácích.
46:31
Rudná je teď při chuti a pravidelně ohrožuje domácí svatyni.
44:50
Další šance domácích, Dolák chytá Pražákovu střelu.
43:52
Nebezpečná standartka hostů, ale Kuhajda netrefil míček.
42:30
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #7 Marek Hluchý (6:6).
42:30
Špáča vyslal střelu od pravého mantinelu, která podle nás ani do branky nemířila, naštěstí byl přítomen hostující obránce, který jí do sítě pomohl. Vyrovnáno.
42:04
Tonda Pražák teď prosóloval celé hřistě nahrál Vojáčkovi, který mu balónek ještě vracel před odkrytou branku, střela končí na tyči.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
37:37
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #39 Hynek Mošna.
37:37
Zachycený brejk hostů, hůl Hluchého byla ale příliš vysoko. Následuje trestné střílení.
37:13
Mošna natáhl k pěkné střele z dálky, tu ovšem Křemen chytá.
35:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:6).
35:01
Po vyrovnání si Plzeň bere vedení bleskově zpět, neviděl jsem, ale Buben říká, že je to Tondy.
34:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #43 Matěj Dejm (5:5).
34:15
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (4:5).
34:15
Standartka domácích, Mára Hluchý párkrát zakroužil okolo balónu, který pak poslal Ondrovi Šantorovi, který se nemýlil. Rudná snižuje na rozdíl jediného gólu!
34:13
Hra se začíná přiostřovat, zatím v rámci pravidel.
31:09
Rapp se ocitl sám před Křemenem ale míček vůbec netrefil.
29:48
Opět chyba v rozehrávce domácích a opět zblokovaná střela, neprosadil se Čížek.
29:03
Kepka měl teď před sebou pouze jednoho hráče a bránu, tu ovšem netrefuje.
27:12
Chyba v rozehrávce domácích, Hluchý zažehnává nebezpečí blokem.
24:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek bez asistence (3:5).
24:30
Blažek se uvolnil na středu a prostřeluje Křemena na bližší tyč.
23:28
Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
23:28
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
23:28
Po skrumáži v brankovišti hostů si jdou sednout hráči obou týmů.
21:48
Vyloučen hráč #97 Tomáš Katolický družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky.
21:48
Domácí si vyzkouší první přesilovku.
20:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:4).
20:45
Po ztrátě Rudné v útočném pásmu se prosazují z brejku hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
19:55
S góly se teď roztrhl pytel, ale třetina bohužel končí.
19:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (3:3).
19:45
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #30 Lukáš Kepka, asistoval #95 Denis Dvořáček (3:2).
19:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:2).
19:01
Švácha nám nejprve předvedl své umění, kdy dokázal udržet balón i s hokejkou za zády, Plzeň se poté prosazuje po krosu do prázdné.
18:09
Plzeň se snaží odpovědět ale pouze za cenu faulu.
17:18
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (2:1).
17:18
Opět kombinace do prázdné v podání první lajny a Rudná se dostává do vedení!
17:03
Šantora se teď prosmýknul až před bránu hostí, jeho střela skončila na tyčce.
16:04
Karásek teď dvakrát ohrozil Doláka, bez úspěchu.
15:20
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:1).
15:20
Pivoňka nádherně potáhl balón po pravém mantinelu a pak naservíroval před prázdnou bránu Šantorovi, který srovnává na 1:1!
13:31
Rudná teď více na míčku, ohrožení branky soupeře se však stále nekoná.
10:54
Sledujeme delší pasáž bes střely na bránu.
08:22
Šimeček natáhl se středu, střela zblokována nad branku.
06:02
Dvořáček teď vystihl rozehrávku hostů, zakončit ale nedokázal.
05:20
Špaček teď předvedl čistý hit na půlce.
02:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #45 Michal Fuchs (0:1).
02:42
Po sérii šancí Plzně přichází i gól.
01:35
Velká šance Rudné, kdy se Hanzl probojoval až ke střele, Dolák chytá.
00:50
Dejm byl faulován před hostující brankou a následuje tak standartka pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Petr Herman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Michal Fuchs, Filip Štědrý, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Marek Hluchý, Ondřej Šantora, Martin Špaček, Adam Pivoňka, Martin Šmíd