1:0
1:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Kanonýři Kladno 5:2
6. Štěpán Novák, 10. Matyáš Bláha, 17. Radek Drba, 32. Kosťantyn Šlosar, 55. Marek Cígler - 17. Jan Karel Matějka, 19. Dominik Horák; rozhodčí: Jakub Cigl - Filip Leibl; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Michal Norek 11 - Lukáš Hekl 40; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:0;
Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí):
Nepodali jsme přesvědčivý výkon a není na místě se na nic vymlouvat. Chyběla nám poctivost a chuť hrát. Příště budeme na hřišti jiný tým. Děkujeme za utkání.
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
O zápasu rozhodla první třetina, kdy Sparta získala náskok 3:0, to pro nás bylo hrozně těžké obracet. Velká škoda, že jsme dneska opět nezrychlovali hru, a míčkem se často vraceli, navíc jsme dneska měli sebevědoměji řešit situace 1:1, tam jsme neměli scaning a touhu se prosadit. Pozitivni určitě je, že jsme drželi přijatelný počet obdržených branek, to potřebujeme i o víkend, ale potřebujeme náročnost na zrychlování hry.
60:00
Střely ve 3. části: 20:6
60:00
59:00
Poslední minuta třetí třetiny. Zvládne Kladno ještě srovnat? Nechme se překvapit.
57:57
Kladno jde do power-play.
57:56
Timeout Kanonýři Kladno
56:15
Sparťanští hráči nyní předvedli dva fatály po sobě.
54:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Marek Cígler, asistoval #19 Jan Fator (5:2).
54:11
Hekl vychytal Wertheima, který natáhl na středu hřiště.
52:30
Čermák ve sparťanském trojhelníku byl obrán o balónek.
50:48
Drba neuklidil žabičku do prázdné branky.
49:20
Horák nasadil gáje Andráškovi. Dneska to tady mezi nohami lítá teda.
49:03
Rozsévač trefuje tyč.
48:43
Kamarádská přihrávka od Špačka končí za mantinelem.
47:30
Čech promáchnul obrovskou příležitost na gól. Byl sám před brankou ale nahrávka byla asi moc prudká, aby dokázal zakončit kvalitně.
46:44
Frýba v obrovské šanci nepřekonal Norka. Měl to skoro do prázdné ale Norek to stihl za pět minut dvanáct.
44:53
M. Bláha vypálil jak z děla ale nad.
44:27
Čermákovi se výběh absolutně nepovedl a míček sotva dojel do rohu, kde ho sebral Fator.
43:00
Růžičkova střela byla zblokována. Škoda pro něj, byl v dobré pozici.
41:50
M. Bláha trefuje tyč při přečíslení 3na2.
40:26
Kladno přesilovku docela v klidné náladě přečkalo.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta a pokračuje v přesilovce.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:3
40:00
39:30
Andrášek zatím nejvíce ohrožuje branku Kladna.
38:26
Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
38:00
Andrášek ztratil balónek, když se chystal zatáhnout a vystřelit.
36:30
Zajímavý únik od Procházky, který si nakonec pokryl Norek a Procházka skončil na podlaze.
35:51
Cígler namasíroval protihráče v obranném rohu.
34:30
Sparta drží Kladno pod tlakem a kombinuje kolem poloviny hřiště.
33:20
Andrášek při návratu odebral čistě míček Kabourkovi.
31:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #12 Robin Havlina (4:2).
31:43
Matějka nejprve zkoušel naivně nasadit gáje a poté Drba vyřešil rychlý brejk nekompromisně pod břevno.
30:39
Pleskač šikovně prostrčil do velkého brankoviště na Haise, který ale míček neusměrnil tak aby překročil brankovou čáru.
29:30
Hekl neskutečně vyčapal Havlinu, který už v podstatě mohl zvedat ruce a slavit, ale Hekl byl prostě proti.
28:36
Petráň přečetl rozehrávku Kladna jak knihu, ale jeho zakončení do pupku Hekla nebylo ideální.
26:08
Hais orazítkoval břevno.
25:02
Šlosar si počkal až se před něj postaví blok a následně ho trefil.
22:45
Krupička vyslal granát do útočného pásma přímo na čepel Pleskače. Ten následně ztratil míček.
21:30
Slušnej ťukec v podání Sparty. ,,Jen" ta finální fáze skřípe jak staré dřevěné schody.
20:30
Sparta se držela v tlaku až do faulu Drby, který svěsil závoru přes hokejku prothráče. Prostě sekání.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno, ale Sparta okamžitě vybojovala míček na své kejcy.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
18:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #81 Martin Čermák (3:2).
17:48
Vyloučen hráč #66 Marek Cígler družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
17:48
Cígler při hašení svého fatálu krutě seknul protihráče.
17:10
Wertheim sám ze středu netrefuje branku. To byla jasná gólovka.
16:48
Cígler se snažil uhasit fatál a při tom seknul protihráče dost krutým způsobem.
16:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #91 Jan Karel Matějka, asistoval #98 Šimon Procházka (3:1).
16:40
Matějka prostřelil Norka na bližší tyč.
16:30
Kos nasadil šílený gáje.
16:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #12 Robin Havlina (3:0).
14:47
Drba předvedl kvalitní a rychlý backchecking.
11:51
Střela M. Bláhy atakovala V.I.P. prostor.
09:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #95 Matyáš Bláha, asistoval #66 Marek Cígler (2:0).
09:17
Bomba z první od mantinelu nakonec skončila těsně za brankovou čárou. Nemáme VAR, ale rozhodčí byl velmi blízko a nikdo nemá pochyby, že by gól neměl platit.
08:06
Wertheim po chybě Petráně ubránil situaci 3na1 a pak si ještě udělal dobrý den z protihráče.
07:44
V. Bláha dal slušnou sekeru protihráči.
07:02
Rozhodčí neuznává gól pro Spartu, jelikož gólové situaci předcházel faul.
06:37
Krupička zkušeně zpracoval jak se říká "na kozy" a ohrozil branku Kladna.
05:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #26 Michael Wertheim (1:0).
05:38
Wertheim rozehrál bleskurychle standardku od mantinelu a Novák už to měl do prázdné relativně jednoduché.
04:45
Hekl vyhodil jen protihráči. Šváb ale tuto hrubici nepotrestal.
03:46
Holakovský netrefil prázdnou branku po geniální nahrávce Čermáka.
01:35
Krupička se pustil do tří hráčů, ale neuspěl v tomto těžkém úkolu.
01:24
Procházka obětavě vytřel svým tělem podlahu.
00:35
Šlosar z výběhu trefuje jen ruku gólmana Hekla.
00:01
Úvodní buly vyhrálo Kladno a ihned se dostalo pod pekelnej tlak Sparty, která hraje v domácí bouřlivé atmosféře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Dominik Horák, Hynek Špaček, Matěj Mach, Martin Čermák, Jakub Kabourek
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Michal Norek; hráči v poli: Vojtěch Bláha, Štěpán Novák, Michael Petráň, Radek Drba, Michael Wertheim