2:4
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE Start98 - FbC Plzeň 8:7
1. Tomáš Matoulek, 2. Vít Hrbáček, 6. Martin Fenik, 18. Jakub Kerzel, 29. Martin Fenik, 30. Matěj Netrefa, 47. Jakub Dufek, 48. Adam Pospíchal - 15. David Kozelka, 34. Josef Tomášek, 35. Vojtěch Kuneš, 43. Ondřej Horažďovský, 52. Vít Hrbáček, 55. Vít Hrbáček, 58. Vít Hrbáček; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Karel Pergler 22 - Martin Bezděk 13; po třetinách: 4:1, 2:2, 2:4;
57:47
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #11 David Kozelka (8:7).
57:47
Vít Hrbáček si připisuje hattrick.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #72 Martin Bezděk (8:6).
54:30
Hrbáček zavěšuje do levého horního rohu.
53:51
Hra 4 na 4 nic nepřinesla a hraje se už normálně.
51:51
Vyloučen hráč #11 Jakub Kerzel družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
51:51
Vyloučen hráč #68 Matěj Šebek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hrubost.
51:51
Úplně zbytečná hrubost v rohu obou týmů. Uvidíme hru 4 na 4.
51:16
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček, asistoval #29 Vlastimil Buchta (8:5).
51:16
Vít Hrbáček se skvěle trefuj až skoro z půlky.
48:55
Domácí překonali své oslabení více než úspěšně.
47:33
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #34 Adam Pospíchal, asistoval #30 Jakub Dufek (8:4).
47:33
Dufek a Pospíchal si našli cestu, jak dát gól v oslabení.
46:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #24 David Jirásek (7:4).
46:55
Vyloučen hráč #7 Martin Fenik družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za nesportovní chování.
46:55
Nejdříve gól domácích, ale poté za nesportovní chování vyloučení Martina Fenika.
46:36
Pergler rukou odráží střelu Horažďovského.
45:49
Matěj Kolář střílí silnou střelu, ale míček se odráží od mantinelu.
42:37
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #29 Vlastimil Buchta (6:4).
42:37
Chybu domácích využívá Buchta, který našel volného Horažďovského.
41:12
Třetí zašlápnutý míček za tento zápas. Jestli to půjde tímhle tempem, tak nám dojdou.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02
Plzeň úspěšně odbránila své oslabení.
36:02
Vyloučen hráč #81 Vít Malý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
36:02
Máme tu první vyloučení zápasu, kde si Start zahraje přesilovku.
34:39
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #15 Vojtěch Kuneš, asistoval #39 Václav Zábran (6:3).
34:39
Václav Zábran našel tentokrát Vojtěcha Kuneše, který prostřeluje Karla Perglera.
33:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #73 Josef Tomášek, asistoval #39 Václav Zábran (6:2).
33:19
Z odraženého míčku nahrál Zábrana Tomáškovi, který se trefuje.
32:06
Adam Kulík střílí ze zášvihu do břicha Bezděka.
29:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #64 Otakar Prášek (6:1).
29:01
Prášek našel volného Netrefu, který je úspěšný.
28:02
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #8 Tomáš Matoulek (5:1).
28:02
Martin Fenik střílí svůj druhý gól v tomto zápase.
25:02
Tento zápas přitahuje samá zranění. Tomáš Matoulek dostal do hlavy a chvíli ležel na zemi, nakonec se ale zvedl, tak snad bude v pořádku.
24:07
Golman Martin Bezděk dostal přes prsty a chvílí to vypadalo bledě, ale do brány se po postříkání kelenem vrátil.
21:31
Opět bylo potřeba pana zdravotníka. Jaromír Täuber si také zranil koleno a nevypadá to, že by se dnes ještě vrátil do hry. Doufejme, že bude v pořádku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:11
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #11 Jakub Kerzel, asistoval #64 Otakar Prášek (4:1).
17:11
Hezká akce Práška a Kerzela končí gólem.
16:18
Vojtěch Kuneš získal míček a šel sám na bránu, střílí ale na břicho Karla Perglera.
14:27
Pan zdravotník musel zasáhnout, protože Marek Šmíd si v souboji zranil koleno a bohužel to nevypadá hezky. Přejeme mu brzké zotavení.
14:09
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #11 David Kozelka, asistoval #44 Ondřej Horažďovský (3:1).
14:09
David Kozelka snižuje stav na 3:1.
13:37
Malý právě minul prázdnou branku domácích.
11:27
Vlastimil Buchta blokuje střelu ze standardky domácích.
06:29
Karel Pergler dostavá nechtěně kolenem do hlavy od protihráče, ale vypadá to v pořádku.
05:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #7 Martin Fenik, asistoval #40 Tomáš Josefovič (3:0).
05:01
Přesná střela k hornímu rohu Martina Fenika.
02:50
První velká šance Plzně, ale Karel Pergler je na ní připraven.
01:45
Vlastní branku družstva FbC Plzeň vstřelil #95 Vít Hrbáček (2:0).
01:45
Nešťastná branka ze strany hostů, která končí 2:0 pro Start.
00:14
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #7 Martin Fenik (1:0).
00:14
Buly sice vyhrála Plzeň, ale Start rychle získal míček a střílí až neuvěřitelně rychlý gól.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Martin Bezděk; hráči v poli: Jiří Winter, Matěj Vošta, Tomáš Němeček, Štěpán Plachý, Jaromír Täuber
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98: brankář: Karel Pergler; hráči v poli: Marek Šmíd, Matěj Kolář, Martin Fenik, Tomáš Matoulek, Adam Pospíchal
00:00
Vítáme vás na dnešním utkání 11. kola 1. ligy mužů, kde se proti sobě utká FAT PIPE Start98 a FbC Plzeň.