0:0
0:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Aligators Klobouky 2:1
4. Jiří Suchomel, 18. Michal Konrád - 53. Viktor Kejík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Matyáš Krupa 12 - Patrik Rychlý 12; po třetinách: 2:0, 0:0, 0:1;
60:00
Rozhovory s trenéry a nejlepšími hráči naleznete ZDE.
60:00
Střely ve 3. části: 4:5
60:00
59:48
Aligátoři rozehrávají standartku v útočném pásmu
59:06
Novák míjí prázdnou bránu a domácí drží balónek za brankou soupeře.
58:06
Hostí zkouší hru bez brankáře.
57:54
Timeout Aligators Klobouky
56:12
Početní výhoda hostí se prozatím nese v duchu hry nahoru dolů. Spousta ostrých zákroků přiostřuje konec zápasu.
53:32
Vyloučen hráč #86 Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
53:32
Pollak nedovoleně zastavil hráče hostí při výběhu na střed hřiště a hosté si tak zahrají první přesilovku v dnešním zápase.
53:31
Hosté ožívají a cítí šanci na zisk bodů v dnešním zápase. Domácím se naopak lepí nejistota na čepele.
52:10
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #88 Dominik Král (2:1).
52:10
Kejík konečně prolomil trápení hostí v zakončení a Aligátoři dotahují na rozdíl jedné branky.
51:02
Kadlec neprotlačil balónek ani na dvakrát přes zakleklého hráče Aligátorů a následný brejk musel opět úspěšně hasit Krupa.
49:43
Krupa chytá další brejk hostí.
47:20
Spousta drobných chyb na obou stranách.
46:24
Kouřil opět pěknou přihrávkou chystal Kadlecovi do odkryté brány. Ten střílí mimo.
41:06
Vyloučen hráč #22 Antonín Šmerák družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
41:06
Boček si rychlým průnikem po mantinelu došel pro vyloučení hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:6
40:00
22:50
Krupa podržel Gullivery výborným zákrokem.
22:19
Tempo hry je mnohem vyšší než v první třetině
39:10
Kadlec míjí odkrytou bránu.
36:07
Hosté jsou mnohem nebezpečnější v útočném pásmu oproti začátku zápasu. Obětavost Gulliverů je ale stále dělí od první vstřelené branky.
33:19
Dokládal blokuje střelu do odrkyté brány.
31:35
Domácí aktivně pomáhají. Aligátorům se teď nepodařilo ani na třikrát obstřelit blokující hráče.
30:39
Blok Pollaka zachránil Gullivers.
30:08
Aligátoři se snaží najít skulinu v obraně Gulliverů při hře v útočném pásmu.
27:40
Karpíšek krásnou kličkou obešel obránce. Jeho střela ovšem končí v rukou hostujícího brankáře.
27:04
Nebezpečný backhand Doupovce mimo.
26:06
Hra je v druhé třetině nahoru dolů.
25:02
Standartní situace domácích v útočném pásmu končí brejkem Aligátorů. Krupa stále drží čisté konto.
17:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #47 Štěpán Kouřil (2:0).
17:32
Situace jako přes kopírku. Druhý gól Gulliverů, padl taktéž po střele z první do již odkryté kasy Aligátorů. Rychlý již s tím nemohl nic dělat
15:35
Střelu Karpíška dorážel Valeš, bránu ale netrefil.
15:20
Gulliveři si po celém střídaní byly schopni vytvořit pouze standartní situaci v útočném pásmu
14:23
První přesilová hra domácích zůstává nevyužita.
13:15
První přesilovková střela končí na boční tyčce brány. Rozehrávají Aligátoři
12:23
Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
11:39
Gulliveři se dlouhou rozehrávkou opět snaží najít cestu skrz obranu hostí.