2:3
1:0
TROOPERS

TROOPERS - TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:7p
8. Petr Kadlec, 9. Daniel Budík, 24. Daniel Budík, 32. Tomáš Pavla, 40. Martin Fajt, 46. Marek Jedlička, 54. Jan Daler, 64. Marek Jedlička - 6. Jan Novák, 14. Petr Číhal, 22. František Blažek, 26. Jakub Čech, 44. František Blažek, 46. Jiří Šrámek, 60. Ondřej Sádlo; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Michal Melichar 22 - Jan Hándl 23; po třetinách: 2:2, 3:2, 2:3, 1:0;
Komentář domácích:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým domácích Markem Jedličkou a trenérem Ivošem Bartkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/9oXRhNx76as
Komentář hostů:
Rozhovor s nejlepším hráčem utkání za tým hostů Jiřím Šrámkem a trenérem Janem Šťastníkem si můžete pustit zde: https://youtu.be/usWv7k3m92I
65:00
Střely v prodloužení: 1:3
63:43
63:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Marek Jedlička bez asistence (8:7).
63:00
Teď se v první větší šanci prodloužení ocitl Novák, ale nakonec se mu pod nohy vrhl Melichar.
62:31
Je to boj, je to tvrdý, oba týmy dychtí po vítězství.
60:01
Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:21
No a je srovnáno, už to chvíli vyselo ve vzduchu a Znojmu se to opravdu povedlo.
59:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Ondřej Sádlo, asistoval #23 Jan Novák (7:7).
59:13
Znojmo to i v oslabení zkouší bez gólmana.
57:56
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
57:56
Vyloučen hráč #7 František Blažek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
53:21
Voltner našel v úniku Dalera, ten oběhl gólmana a zpoza brány zasunul míček do branky.
53:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #29 Petr Voltner (7:6).
52:49
Znojmo mělo k dispozici velmi zajímavou standartku z hrany velkého brankoviště, ale míček nakonec skončil v rohu.
49:47
Je vidět na hráčích obou týmů, že se jedná o opravdu náročný zápas nahoru dolů, tempo je pořád stejné, ale přibývá opatrností a drobnějších faulů.
46:24
S góly se nám roztrhl pytel, prvně šlo Znojmo do vedení po rychlé a přesné kombinaci a pak Jedlička, který dnes tedy hraje famózně prošel sám z vlastní půlky a krásně zavěsil.
45:37
Branku družstva TROOPERS vstřelil #7 Marek Jedlička bez asistence (6:6).
45:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #39 Petr Mašek (5:6).
43:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (5:5).
40:01
Začíná nám poslední třetina do které vstupují hráči Troopers s hubeným náskokem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
39:44
Branku družstva TROOPERS vstřelil #82 Martin Fajt, asistoval #66 Daniel Minich (5:4).
31:50
Vykoupáno do backhandu a opět srovnáno.
31:49
Branku družstva TROOPERS vstřelil #37 Tomáš Pavla z trestného střílení (4:4).
27:32
Beránek poslal hráče Znojma na návštěvu za náma ke stolku.
25:36
Čech vymetl levou šibenici Melicharovi brány.
25:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Jakub Čech, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:4).
24:24
Minich netrefil 96% gólovou šanci.
23:23
Opět osa Knotek - Budík a máme srovnáno.
23:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (3:3).
21:54
Jestli ještě někdo neví jak funguje posvátné pravidlo "Nedáš, dostaneš", tak si pusťte video, pochopíte.
21:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #96 Ondřej Sádlo (2:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
13:16
Novák našel z rohu nabíhajícího Číhala a ten zakončoval do prázdné brány, nutno říct, že obraně Troopers se tato sekvence úplně nepovedla a na obdrženém gólu má lví podíl.
13:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Petr Číhal, asistoval #23 Jan Novák (2:2).
10:10
Melicharův zákrok byl vyloženě pro kameru, kterou obsluhuje syn trenéra Kryštof Bartek.
08:49
08:49
Hándl jedovatou střelu od Jirky Knotka vyrazil pouze na hokejku Dana Budíka a ten zavěsil.
07:03
Daler našel osamoceného Kadlece, který si poradil s gólmanem a zakončil do prázdné brány.
07:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (1:1).
05:40
A Melichar je bohužel po dobrém zákroku následující střelou překonán.
05:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #23 Jan Novák bez asistence (0:1).
04:00
A už i Troopers si vystřelili, nadějný projektil poslal na bránu mladíček Jedlička.
03:15
První střelu zápasu vyslalo Znojmo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Petr Číhal, David Přibil, Petr Mašek, Jan Novák, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Jan Kramář, Ondřej Beránek, Jiří Knotek, Daniel Budík, Jakub Peška
00:00
Zdravíme vás u textového přenosu dnešního utkání, doneslo se nám, že nás sledujete dokonce i z USA. Trooper dnes vyzve svého soupeře ze Znojma, který je momentálně na 6. místě v tabulce. Pokud Troopers dnes vyhrají, tak se teoreticky mohou odlepit ze dna 1. ligy.