1:2
3:3
- : -

Panthers Praha C POWER - FBC Draci Říčany 4:7
18. Karol Janíček, 34. Roman Školník, 40. Lukáš Tomeš, 42. Martin Brauner - 12. David Tománek, 12. Filip Nochta, 22. Jakub Tabášek, 25. Marek Svoboda, 34. Vítězslav Špok, 40. David Tománek, 43. Matyáš Pros; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Hruška ? - Matyáš Novotný ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:3;
45:00
42:20
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (4:7).
41:50
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #12 Martin Brauner, asistoval #9 Matěj Dopita (4:6).
40:27
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:51
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #6 Lukáš Tomeš, asistoval #4 David Kolář (3:6).
39:26
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (2:6).
33:33
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #22 Roman Školník bez asistence (2:5).
33:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (1:5).
30:00
30:00
27:30
Vyloučen hráč #12 Martin Brauner družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nesportovní chování.
24:41
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #23 Matyáš Pros (1:4).
21:25
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:3).
17:02
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil #68 Karol Janíček, asistoval #6 Lukáš Tomeš (1:2).
15:00
15:00
13:12
Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Jakub Tabášek.
11:51
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:2).
11:13
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (0:1).
08:02
Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
06:02
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za hrubost.