4:1
4:3
- : -

FBC Draci Říčany - Florbal TJ Kobylisy B 10:5
5. Jakub Tabášek, 11. Jakub Tabášek, 16. Dominik Počta, 22. Ondřej Anýž, 22. Matyáš Pros, 24. Matyáš Pros, 33. Adam Lubina, 40. Dominik Počta, 42. David Tománek, 42. Dominik Počta - 15. Jakub Černohous, 17. Jan Pozler, 33. Ondřej Janata, 35. David Mühlbach, 40. Ondřej Neužil; rozhodčí: Marek Střída - Karel Kotyza; vyloučení: 6:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matyáš Novotný ?, František Lerch ? - Jakub Šteffel ?; po třetinách: 2:1, 4:1, 4:3;
45:00
Střely ve 3. části: 4:2
45:00
42:56
Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
42:00
Naděje na vteřinu vysvitla, bohužel tento pocit netrval moc dlouho
41:33
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #93 Jakub Tabášek (10:5).
41:07
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #23 Matyáš Pros (9:5).
39:44
39:07
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #88 Ondřej Neužil, asistoval #57 Jakub Šteffel (7:5).
38:31
Vyloučen hráč #92 Filip Kobliha družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře.
36:15
Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:57
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #21 David Mühlbach z trestného střílení (7:4).
34:57
Střídání brankáře. Nový brankář #13 František Lerch družstva FBC Draci Říčany
34:57
Krásný nájezd Davida Mlynského a kobyliská smyčka se utahuje
32:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #71 Adam Lubina, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:3).
32:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #90 Jakub Černohous (6:3).
32:13
Proměněná šance Kobylis. Schyluje se k obratu?!
30:09
Vyloučen hráč #42 Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:01
Doufám, že v Kobylisy pevně věříte, protože výhra místního týmu bude vyžadovat doslova vánoční zázrak
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
26:01
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za hrubost.
26:01
Známý hříšník Boris se v druhé polovině zápasu konečně dostavil na trestnou lavici
24:55
Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:50
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (6:2).
23:30
Jakub Šteffel předvedl zákrok za který by se ani Mára Paleček nestyděl!
21:34
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (5:2).
21:04
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #25 Michal Strieženec (4:2).
20:53
Po zblokování průrazné střely Honzy Pozlera je hůl obránce říčan na 2 části
19:00
16:55
Vyloučen hráč #88 Ondřej Neužil družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za opakované přestupky.
16:55
Kobylisy v oslabení po opakovaném provinění Ondry neužila, hosté nejsou spokojeni s verdiktem
16:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #28 Jan Pozler bez asistence (3:2).
15:43
15:01
První třetina je u konce a zápas nenabídl nic zajímavého. Doufejme, že další část přinese atraktivnější hru.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
14:43
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil #90 Jakub Černohous bez asistence (2:1).
10:40
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek z trestného střílení (2:0).
07:16
Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.
04:59
Vyloučen hráč #71 Adam Lubina družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:44
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (1:0).
00:38
Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.