3:4
4:0
- : -

Snipers Třebíč B - Sabots Jihlava 8:5
14. Matěj Hobza, 19. Dominik Jašek, 20. Jan Pacal, 24. Jan Pacal, 33. Dominik Jašek, 42. Michal Pazderník, 43. Jan Pacal, 45. Dominik Jašek - 3. David Wasserbauer, 21. Michael Polcar, 26. Aleš Valenta, 28. Michael Polcar, 30. Michael Polcar; rozhodčí: Zdeněk Rada - Josef Pařízek; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Veselý -5 - Matěj Nekula ?; po třetinách: 1:1, 3:4, 4:0;
45:00
44:34
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Dominik Jašek, asistoval #8 Michal Nestrojil (8:5).
42:13
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #43 Jan Pacal, asistoval #73 Adam Svoboda (7:5).
41:02
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #82 Michal Pazderník, asistoval #73 Adam Svoboda (6:5).
39:06
Vyloučen hráč #33 Aleš Valenta družstva Sabots Jihlava na 2 minuty za sekání.
37:33
Vyloučen hráč #95 Jan Venhoda družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:30
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Dominik Jašek, asistoval #73 Adam Svoboda (5:5).
30:00
30:00
29:51
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar, asistoval #19 David Rauscher (4:5).
27:28
25:33
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #33 Aleš Valenta, asistoval #11 Michael Polcar (4:3).
23:25
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #43 Jan Pacal, asistoval #51 Kryštof Buchtela (4:2).
20:53
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #11 Michael Polcar z trestného střílení (3:2).
19:26
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #43 Jan Pacal, asistoval #32 Vojtěch Jahoda (3:1).
18:50
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #70 Dominik Jašek, asistoval #39 Jakub Veselý (2:1).
15:00
15:00
14:44
Vyloučen hráč #43 Jan Pacal družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za blokování florbalky.
13:59
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil #89 Matěj Hobza, asistoval #85 Filip Dvořák (1:1).
08:27
Vyloučen hráč #45 Marek Mašeja družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:51
Branku družstva Sabots Jihlava vstřelil #9 David Wasserbauer, asistoval #64 Petr Horský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů Sabots Jihlava:
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jakub Veselý; hráči v poli: Jan Venhoda, Kryštof Buchtela, Dominik Jašek, Michal Pazderník, Lukáš Bartes