1:4
- : -
FD Teplice

FD Teplice - Florbal Chomutov 2:9
2. Ema Špačková, 23. Natálie Matouschková - 1. Amálie Balíková, 2. Karolína Andršová, 5. Amálie Balíková, 9. Karolína Andršová, 15. Amálie Balíková, 21. Magda Bělohlávková, 24. Karolína Andršová, 27. Kamila Verčimáková, 29. Ema Stará; rozhodčí: Jakub Lukeš - Tomáš Šedivý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Anna Holubová 21 - Natálie Gáborová 4; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:4;
30:00
28:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Ema Stará bez asistence (2:9).
26:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Kamila Verčimáková bez asistence (2:8).
23:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Karolína Andršová bez asistence (2:7).
22:13
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Natálie Matouschková, asistoval #24 Tina Hametová (2:6).
20:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #80 Magda Bělohlávková, asistoval #10 Karolína Andršová (1:6).
20:00
20:00
14:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Amálie Balíková bez asistence (1:5).
10:00
10:00
08:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Karolína Andršová, asistoval #51 Kamila Verčimáková (1:4).
04:47
04:46
Vyloučen hráč #72 Veronika Jana Smoleková družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
01:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #10 Karolína Andršová, asistoval #80 Magda Bělohlávková (1:2).
01:16
Branku družstva FD Teplice vstřelil #52 Ema Špačková, asistoval #50 Tereza Kučerová (1:1).
00:26
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #13 Amálie Balíková, asistoval #34 Lucie Levá (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Lukeš a Tomáš Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: hráči v poli: Lucie Levá, Karolína Andršová, Amálie Balíková, Magda Bělohlávková, Kateřina Machová