1:1
1:1
- : -

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Jaroměř 4:6
7. Filip Hušek, 8. Milan Koubek, 29. Adam Hušek, 42. David Krása - 3. Marek Hejcman, 13. Tomáš Hejzlar, 16. Tomáš Hejzlar, 19. Tomáš Hejzlar, 24. Milan Sucharda, 60. Daniel Sedláček; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:5 + Michal Janeček OS; využití: 0:2; diváků: 173; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 8 - Mikuláš Futschik 18; po třetinách: 2:4, 1:1, 1:1;
Komentář domácích Pokorný Tomáš (Trenér):
Utkání plné emocí zvládl soupeř lépe v nestandardních situacích. Druhým klíčovým bodem jsou naše vstupy do zápasů, ty potřebujeme zlepšit. Jinak ve hře 5v5 jsme byli lepší. Děkuji za zápas a fanouškům za výbornou kulisu. Příště si jedeme pro tři body!
Komentář hostů Balcar Roman (Vedoucí):
Stoprocentní úspěšnost oslabení a dva góly v oslabení rozhodly o dnešním zápase. Děkuji celému týmu za výborně odvedenou práci. Derbíčko se muselo divákům líbit a děkujeme za podporu v hledišti od našich fanoušků. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 3:3
60:00
59:35
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #77 Michal Nožička (4:6).
59:35
Hosté dávají do prázdné brány svůj 6tý gól.
59:01
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:17
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
57:43
Domácí zkouší v 6ti.
57:19
Timeout FbC Hradec Králové
53:36
Domácí mocně dobývají jaroměřskou pevnost, ale gól se jim vstřelit nedaří.
49:42
Domácím přesilovky dnes bohužel nejdou.
47:41
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování florbalky.
45:45
Michal Janeček opustil trestnou lavici po odpykání osobního trestu.
44:04
Na obou tribunách se ozývá hlasité skandování fanoušků.
41:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #33 Milan Koubek (4:5).
41:22
David Krása odčinil svůj trest a střílí čtvrtou branku domácích.
38:41
Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
38:41
David Krása propadl souboji 1 na 1 a musel faulovat.
37:46
Jaroměř hraje v plném počtu.
37:15
Emoce sílí na obou stranách.
35:45
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
35:45
Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř - osobní trest.
35:45
Hradec má tlak a Jaroměř chodí do rychlých protiútoků.
31:41
Hosté v plném počtu.
31:40
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
30:08
A v další šanci Milan Koubek vytloukl gólmanovi "betony".
30:03
Ondra Fous prošel celým hřištěm, jako nůž máslem, ale gólman jeho střelu chytil.
28:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (3:5).
28:14
Také domácí umějí standardní situace. 3:5.
27:31
Hosté dali gól freestylem, ale pro vysokou hůl nebyl uznán.
24:35
Hradec vstřelil gól, ale rozhodčí ho pro bránění ve hře neuznali.
23:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #23 Milan Sucharda, asistoval #14 Daniel Sedláček (2:5).
23:38
Hosté chytře rozehráli standardní situaci a vstřeli pátý gól.
21:40
Domácí měli 100%tní šanci, ale Ondřej Souček netrefil balónek.
19:54
Domácí šli 4 na 1 a trefili pouze boční síť.
19:35
Domácí opět nevyužili přesilovku.
18:33
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (2:4).
18:33
Matyáš Velc vystřelil do bloku a následný protiútok 2 na 1 hosté proměnili.
17:34
16:20
Domácí svoji přesilovku nevyužili.
15:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #26 Daniel Škeřík (2:3).
15:10
Hosté získali balónek na vlastním brankovišti, Dan Škeřík krásně vyslal do brejku Tomáše Hejzlara, který se nemílil.
14:19
12:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:2).
12:00
Hosté při přesilovce domácí zamkli před vlastní brankou a nakonec se jim podařilo přesilovku využít.
10:44
Vyloučen hráč #33 Milan Koubek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
09:10
Zápas je ve vysokém tempu, z obou stran slyšíme bubny a fandění fanoušků.
08:25
Adam Hušek po krásné individuální akci nastřelil břevno.
07:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #78 Ondřej Fous (2:1).
07:40
Ondra Fous vybojoval balónek ve vlastní obraně, krásně prošel přes celé hřiště a nádhernou přihrávkou našel Milana Koubka, který zavěsil pod břevno.
06:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #92 Štěpán Heger (1:1).
06:15
Krásnou přihrávku poslal na Adama Huška Štěpán Heger a máme z toho gól.
04:30
Domácí měli dvě velké šance, ale hostující gólman zatím nekapituloval.
02:55
Z protiútoku se Milan Koubek ocitl sám před brankářem, ale gól nevstřelil.
02:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #22 Marek Hejcman, asistoval #88 Jiří Hofman (0:1).
02:00
Domácí propadli v rohu hřiště a po přihrávce na zadní tyč hosté pohodlně skórují.
01:45
Hra začaa velmi opatrně, žádný tým nechce udělat chybu.
00:01
Dobrý den, zdravíme Vás z haly v Třebši v HK, kde právě začíná 8. kolo Národní ligy - skupina západ. K nahlédnutí bude východočeské derby. Hradečtí se zatím v tabulce drží  na 1. místě a jaroměřští na 5. místě. Určitě nás čeká pěkná podívaná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Daniel Kroupa, Filip Krigovský, Michal Janeček, Tomáš Veinfurter, Tomáš Hejzlar
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Max Kuštan, Vojtěch Nosek, Vít Heger, Daniel Elicer, Matyáš Velc