2:2
2:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ SOKOL LETOVICE 8:3
1. Marek Drápal, 4. Petr Bednář, 4. Mojmír Pruch, 6. Nicolas Michael Kokeš, 16. Nicolas Michael Kokeš, 28. Nicolas Michael Kokeš, 32. Ondřej Sukup, 36. Filip Zelníček - 21. Jaroslav Řeháček, 24. Tadeáš Dvořák, 40. Tadeáš Dvořák; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jiří Obalil; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Gotschim -3 - Radek Šafář ?; po třetinách: 4:0, 2:2, 2:1;
45:00
39:32
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #97 Jaroslav Řeháček (8:3).
39:28
Vyloučen hráč #8 Jiří Picka družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
35:32
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #14 Ondřej Sukup (8:2).
31:18
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #14 Ondřej Sukup bez asistence (7:2).
30:00
30:00
27:15
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš, asistoval #48 Marek Drápal (6:2).
23:25
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #76 Tadeáš Dvořák, asistoval #15 Martin Sedláček (5:2).
20:44
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #97 Jaroslav Řeháček, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (5:1).
15:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš bez asistence (5:0).
15:00
15:00
05:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #26 Nicolas Michael Kokeš z trestného střílení (4:0).
05:15
Vyloučen hráč #4 Aleš Dokládal družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #26 Nicolas Michael Kokeš (3:0).
03:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář, asistoval #14 Ondřej Sukup (2:0).
00:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #33 Dan Lošťák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Mlčoušek a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ SOKOL LETOVICE:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Filip Gotschim; hráči v poli: Dan Lošťák, Martin Fencl, Mojmír Pruch, Marek Drápal, Nicolas Michael Kokeš