2:2
2:2
- : -

Bulldogs Brno Black - K1 Florbal Židenice 5:6pn
1. Adam Horák, 16. Kateřina Konečná, 25. Jiří Škrob, 38. Václav Lukáš, 45. Jiří Škrob - 13. Adam Šimon Kasal, 19. Ondřej Pokora, 30. Dominik Hauke, 32. Martin Starý, 38. Dominik Hauke, N Petr Svoboda; rozhodčí: Daniel Valášek - Ondřej Braha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Natálie Jabůrková ? - Martin Starý ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice hráč #95 Petr Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:44
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #20 Jiří Škrob, asistoval #29 Kristýna Šefraná (5:5).
41:59
Timeout Bulldogs Brno Black
37:31
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Dominik Hauke, asistoval #12 Ondřej Pokora (4:5).
37:03
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #68 Václav Lukáš, asistoval #19 Natálie Kocáková (4:4).
31:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #77 Martin Starý bez asistence (3:4).
30:00
30:00
29:11
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #10 Dominik Hauke, asistoval #15 Václav Hnaníček (3:3).
28:35
Vyloučen hráč #88 Tomáš Holánek družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za hrubost.
24:39
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #20 Jiří Škrob bez asistence (3:2).
22:05
Vyloučen hráč #81 Jakub Kafka družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za hrubost.
18:07
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #12 Ondřej Pokora bez asistence (2:2).
15:22
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #9 Kateřina Konečná, asistoval #10 Adam Hadra (2:1).
15:00
15:00
12:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #68 Adam Šimon Kasal bez asistence (1:1).
00:50
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #87 Adam Horák bez asistence (1:0).
00:43
Vyloučen hráč #15 Václav Hnaníček družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.