1:0
0:2
- : -

FBK Atlas Blansko B - K1 Florbal Židenice B 2:3
8. Jiří Kroutil, 17. Vojtěch Foret - 1. Jakub Skopal, 38. Vojtěch Dřínovský, 38. Jakub Skopal; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Žabka -3 - David Janča -2; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:2;
39:00
38:15
Timeout K1 Florbal Židenice B
37:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #23 Ondřej Vývoda (2:3).
37:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #14 Vojtěch Dřínovský, asistoval #27 Simon Nobilis (2:2).
26:00
26:00
23:29
 Vývoda dnes v zakončení nemá den
22:10
Blansko předvádí nádherné akce na bránu Židenic, chybí pouze kvalitnější zakončeni
20:12
Ondřej Vývoda NESKUTEČNĚ netrefil prázdnou bránu ajeeeeje
17:18
Hráč Židenic s číslem 37 neskutečně zahrál na mantinelu, snad se u kaskadérského skoku nezranil
17:10
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko B na 2 minuty za bránění ve hře.
16:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #44 Jiří Kroutil (2:1).
13:00
13:00
09:25
Vyloučen hráč #45 Jiří Dorazil družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za blokování florbalky.
07:06
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #44 Jiří Kroutil, asistoval #44 Jiří Kroutil (1:1).
00:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #99 Filip Juřica (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice B: brankář: David Janča; hráči v poli: Filip Juřica, Ondřej Lokos, Filip Zelníček, Ondřej Vývoda, Jakub Skopal