4:2
3:4
- : -

FBK Atlas Blansko - T.J. Sokol Břeclav 8:7
3. Alex Müller, 15. Alex Müller, 17. Radim Králík, 19. Oskar Dosedla, 22. Martin Kala, 25. Alex Müller, 27. Ondřej Kala, 30. Alex Müller - 5. Michal Šálek, 13. Michal Šálek, 17. Michal Šálek, 32. Šimon Miklík, 33. Borek Pihar, 35. Martin Brabec, 35. Eda Hűbner; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Komárek -7 - Andrej Kováč ?; po třetinách: 1:1, 4:2, 3:4;
36:00
34:46
Timeout FBK Atlas Blansko
34:46
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner, asistoval #12 Borek Pihar (8:7).
34:20
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #8 Martin Brabec, asistoval #26 Tomáš Brhel (8:6).
32:58
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #97 Eda Hűbner (8:5).
31:32
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #30 Šimon Miklík, asistoval #12 Borek Pihar (8:4).
29:21
Timeout T.J. Sokol Břeclav
29:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Alex Müller, asistoval #11 Oskar Dosedla (8:3).
26:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Ondřej Kala bez asistence (7:3).
24:27
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Alex Müller bez asistence (6:3).
24:00
24:00
21:05
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Martin Kala, asistoval #5 Kryštof Němec (5:3).
18:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Oskar Dosedla, asistoval #15 Dita Škaroupková (4:3).
16:52
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Radim Králík, asistoval #22 Martin Kala (3:3).
16:14
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #8 Martin Brabec (2:3).
16:07
Vyloučen hráč #99 Josef Kuchař družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za zvedání florbalky.
14:47
12:55
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #97 Eda Hűbner (1:2).
12:00
12:00
04:58
02:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #8 Alex Müller, asistoval #15 Dita Škaroupková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Břeclav:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Kryštof Němec, Petr Bárta, Martin Kala, Radim Králík, Ondřej Kala