3:1
3:2
- : -

K1 Florbal Židenice B - TJ Sokol Brno - Husovice 8:4
4. Ondřej Lokos, 9. Simon Nobilis, 17. Jiří Dorazil, 20. Jakub Skopal, 26. Jan Adam Tuček, 28. Filip Zelníček, 38. Jiří Dorazil, 38. Filip Zelníček - 6. Daniel Hell, 24. Václav Šťastný, 31. Václav Šťastný, 35. Kryštof Roubal; rozhodčí: Tomáš Kašík - David Lovas; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Dostál -4 - Matyáš Rujbr ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:2;
39:00
37:21
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #17 Jakub Skopal (8:4).
37:21
Škoda pro Husovice,kdyby přijeli ve dvou pětkách tak věříme,že by mohli Židenice pokořit.
37:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #45 Jiří Dorazil, asistoval #35 Jan Adam Tuček (7:4).
35:02
Husovice na závěř mají vice ze hry,už to chce jen gól.
34:38
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #97 Kryštof Roubal bez asistence (6:4).
34:38
Tohle bylo přesně podle mého gusta a Roubal sólovou akcí dal 4.gól husovic a ten gól byl dámi a pánové.
31:45
Židenice měli dvě šance,bohužel obě šli nad.Kluci si chtěli asi vyzkoušet basetball.
30:36
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #17 Václav Šťastný, asistoval #14 Adam Bartušek (6:3).
30:36
Václav ukazuje svojí kvalitu a dává gól na 3:6. "Husovice do toho!!"Zní v celé hale
29:00
Hostující brankář drží svůj tým,ale bohužel pomoc od hráčů je málo vidět. Ale jak zní"kdo se vrací nevěří brankáři".
27:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #6 Ondřej Lokos (6:2).
26:45
Neuvěřitelný čarovný zákrok nám ted´ka ukázal gólman Matáš Rujbr,který vytáhl zákrok na brankové čáře .Jako odměnu mu zatleskala celá hala
26:00
26:00
25:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #35 Jan Adam Tuček, asistoval #18 Jan Krahula (5:2).
23:51
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #17 Václav Šťastný, asistoval #70 Jakub Růžička (4:2).
23:51
Václav Št´astný předvedl krasnou sólvou akci a ze dvou hráču židenic "dobrý den" a upravuje skóre na 2:4,zvládnou Husovice vyrovnat?
19:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #99 Filip Juřica (4:1).
19:41
otěže zápasu už si vzali židenice,jak sázkové kanceláře napovídala.
16:36
Vyloučen hráč #6 Ondřej Lokos družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za držení.
16:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #45 Jiří Dorazil, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (3:1).
13:34
Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
13:34
Vyloučen hráč #18 Jan Krahula družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání.
13:00
13:00
10:00
Hell hledal lépe postaveného spoluhráče,ale bohužel náhravka neprošla.
08:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #27 Simon Nobilis, asistoval #14 Vojtěch Dřínovský (2:1).
08:08
Krasná nahrávka a hlavně ještě hezčí uvolnění Nobilise a skóre je zase příznivější pro Židenice
05:52
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #14 Adam Bartušek (1:1).
05:52
Krásná souhra Husvic,ale ještě hezčí zakončeni Hella .Na tabuli nám svítí skóre 1:1
05:30
Matyáš Rujbr předvedl krásný zakrok a drží stav 1:0
05:00
Husovice si tvoří šance,ale bohužel chybí finalní přihrávka.
03:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #6 Ondřej Lokos, asistoval #37 Filip Zelníček (1:0).
03:09
skóre otvírají Židenice,i když ze zápasu moc zatím netěží.
01:00
Husovice překvapivě začali zápas mnohem aktivněji než jejich soupeř.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kašík a David Lovas.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Brno - Husovice:
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice B: brankář: Adam Dostál; hráči v poli: Filip Juřica, Ondřej Lokos, Filip Zelníček, Jakub Skopal, Ondřej Vývoda