3:2
1:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - SK Jiskra Domažlice 4:4
7. Kryštof Jaroslav Nöbauer, 12. Kryštof Jaroslav Nöbauer, 13. Kryštof Jaroslav Nöbauer, 21. David Tkáč - 4. Karel Hrabík, 11. Karel Hrabík, 24. Karel Hrabík, 25. Karel Hrabík; rozhodčí: Tomáš Pavlovič - Patrik Hudík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jindřich Škába ? - Vojtěch Fait ?; po třetinách: 3:2, 1:2;
26:00
Střely ve 2. části: 9:11
26:00
24:21
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík bez asistence (4:4).
23:21
20:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #18 David Tkáč, asistoval #15 Matyáš Jindra (4:2).
19:53
Vyloučen hráč #12 Ondřej Peteřík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 9:10
13:00
12:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #47 Kryštof Jaroslav Nöbauer bez asistence (3:2).
11:57
Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za hrubost.
11:12
10:50
06:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #47 Kryštof Jaroslav Nöbauer, asistoval #40 David Rohm (1:1).
03:30
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Karel Hrabík, asistoval #8 Ondřej Němeček (0:1).