1:1
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary WHITE - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:2
8. Dominik Botka, 26. Michal Zeman - 13. Marek Miklánek, 23. Marek Miklánek; rozhodčí: Tomáš Pavlovič - Patrik Hudík; vyloučení: 2:1 + Matyáš First 4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Sebastian Kahoun ?, Jindřich Škába ? - David Čása ?; po třetinách: 1:1, 1:1;
26:00
Střely ve 2. části: 12:14
26:00
25:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #42 Michal Zeman, asistoval #40 David Rohm (2:2).
22:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Marek Miklánek bez asistence (1:2).
21:23
Vyloučen hráč #18 Matyáš First družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2+2 minuty za vysoká florbalka.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jindřich Škába družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
13:00
13:00
Střely v 1. části: 9:13
13:00
12:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Marek Miklánek, asistoval #71 Tomáš Birka (1:1).
11:26
Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE vstřelil #33 Dominik Botka, asistoval #18 David Tkáč (1:0).
02:37
Vyloučen hráč #18 David Tkáč družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za sekání.
00:37
Vyloučen hráč #93 Přemysl Holmik družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.