0:2
- : -
TJ Tlučná

TJ Tlučná - SK Jiskra Domažlice 4:5pn
7. Václav Mizera, 26. Václav Mizera, 28. Václav Mizera, 29. Jakub Klír - 11. Ondřej Baroch, 25. Jakub Nechoďdomů, 34. Jaroslav Konopík, 42. Jakub Hrabík, N Jaroslav Konopík; rozhodčí: Matyáš Ehm - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Zdeněk Soukup 29 - Jiří Blahník 15; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #27 Jiří Míka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #17 Josef Váchal a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #89 Robert Kubica a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #46 David Strolený , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Tlučná hráč #12 Václav Mizera a vstřelil gól.

50:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
41:43
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #2 Jakub Hrabík, asistoval #7 Dominik Vraštil (4:4).
33:28
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #77 Jaroslav Konopík bez asistence (4:3).
30:28
Vyloučen hráč #14 Ondřej Kozák družstva TJ Tlučná na 2 minuty za špatné střídání.
28:32
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #17 Jakub Klír, asistoval #33 Jan Čipera (4:2).
27:34
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #14 Ondřej Kozák (3:2).
25:37
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera bez asistence (2:2).
24:57
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #9 Ondřej Baroch (1:2).
22:40
Vyloučen hráč #26 Miroslav Šťastný družstva TJ Tlučná na 2 minuty za blokování florbalky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:13
15:00
10:16
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Ondřej Baroch, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (1:1).
06:44
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #12 Václav Mizera, asistoval #11 Adam Christoph (1:0).
02:58
Vyloučen hráč #26 Miroslav Šťastný družstva TJ Tlučná na 2 minuty za bránění ve hře.