1:1
- : -
FBC Dragons

FBC Dragons - K1 Florbal Židenice 10:3
2. Patrik Vích, 3. Filip Plaček, 4. Zdenek Jirásek, 6. Matyáš Judas, 11. Michael Hunkař, 15. Kryštof Lažek, 16. Zdenek Jirásek, 23. Filip Plaček, 30. Kryštof Lažek, 37. Radovan Zelinka - 26. Marek Drápal, 30. Mojmír Pruch, 35. Petr Bednář; rozhodčí: Ondřej Trávníček - Jiří Obalil; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Švábík ? - Matouš Pokorný ?, Filip Gotschim ?; po třetinách: 6:0, 3:2, 1:1;
45:00
40:08
Vyloučen hráč #33 Dan Lošťák družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
36:10
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #8 Filip Plaček (10:3).
34:03
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Petr Bednář bez asistence (9:3).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #59 Mojmír Pruch, asistoval #33 Dan Lošťák (9:2).
29:13
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek bez asistence (9:1).
25:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #59 Mojmír Pruch (8:1).
22:47
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #8 Filip Plaček, asistoval #88 Radovan Zelinka (8:0).
20:02
Vyloučen hráč #26 Nicolas Michael Kokeš družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování florbalky.
18:19
Vyloučen hráč #21 Pavel Horňák družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost.
15:47
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (7:0).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Gotschim družstva K1 Florbal Židenice
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek bez asistence (6:0).
10:14
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #9 Michael Hunkař, asistoval #5 Kryštof Lažek (5:0).
05:28
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #12 Matyáš Judas bez asistence (4:0).
03:04
Timeout K1 Florbal Židenice
03:04
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #9 Michael Hunkař (3:0).
02:06
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #8 Filip Plaček, asistoval #13 Zdenek Jirásek (2:0).
01:10
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #88 Radovan Zelinka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Trávníček a Jiří Obalil.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Matouš Pokorný; hráči v poli: Dan Lošťák, Martin Fencl, Mojmír Pruch, Marek Drápal, Nicolas Michael Kokeš