2:3
7:1
- : -

K1 Florbal Židenice - T.J. Sokol Břeclav 11:4
1. Tomáš Drobek, 4. Tomáš Drobek, 21. Tomáš Drobek, 25. Tomáš Caha, 31. Tomáš Drobek, 32. Vítězslav Štěpán, 33. Václav Hnaníček, 35. Sebastien Čech, 35. Vojtěch Slavík, 40. Petr Svoboda, 45. Tomáš Caha - 18. Michal Šálek, 23. Borek Pihar, 26. Štěpán Mackovčín, 45. Eda Hűbner; rozhodčí: Tomáš Slabý - Tomáš Húska; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Vojtěch Julínek ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 7:1;
45:00
44:56
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #97 Eda Hűbner bez asistence (11:4).
44:37
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Tomáš Caha, asistoval #69 Nikolas Kocmánek (11:3).
39:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #95 Petr Svoboda, asistoval #10 Dominik Hauke (10:3).
34:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Vojtěch Slavík bez asistence (9:3).
34:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #25 Sebastien Čech, asistoval #11 Vojtěch Slavík (8:3).
32:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #15 Václav Hnaníček, asistoval #95 Petr Svoboda (7:3).
31:54
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #33 Lukáš Ulbrich (6:3).
30:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomáš Drobek, asistoval #15 Václav Hnaníček (5:3).
30:00
30:00
28:04
Vyloučen hráč #35 Damián Cypris družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání.
25:54
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #99 Štěpán Mackovčín, asistoval #97 Eda Hűbner (4:3).
25:08
Vyloučen hráč #33 Lukáš Ulbrich družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
24:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #27 Tomáš Caha bez asistence (4:2).
22:18
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #66 Michal Říha (3:2).
22:05
Vyloučen hráč #10 Dominik Hauke družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
20:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomáš Drobek, asistoval #4 Jáchym Smejkal (3:1).
17:38
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #10 Michal Šálek, asistoval #97 Eda Hűbner (2:1).
15:00
15:00
13:15
Vyloučen hráč #21 Lukáš Krejčiřík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:54
Vyloučen hráč #27 Tomáš Caha družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
03:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #13 Tomáš Drobek bez asistence (2:0).