2:1
- : -
FBC Dragons

FBC Dragons - TROOPERS Black 9:2
1. Roman Půček, 3. Samuel Zloch, 5. Samuel Zloch, 11. Zdeněk Provazník, 17. Zdeněk Provazník, 19. Zdeněk Provazník, 19. Jáchym Valihrach, 31. Roman Půček, 41. Zdeněk Provazník - 12. Vojtěch Mičulka, 44. Ondřej Navrátil; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Frýdek; vyloučení: 3 + Filip Jelínek OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Jelínek ?, Oliver Ošťádal ? - Jakub Táborský ?; po třetinách: 4:1, 3:0, 2:1;
45:00
44:22
Vyloučen hráč #12 Adam Kašpárek družstva FBC Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:07
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #7 Ondřej Navrátil, asistoval #39 Adam Zuščák (9:2).
40:14
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #14 Jan Kašný (9:1).
39:48
Trestné střílení družstva TROOPERS Black neproměnil #10 Jiří Šťastný.
39:48
Střídání brankáře. Nový brankář #11 Oliver Ošťádal družstva FBC Dragons
39:48
Vyloučen hráč #69 Filip Jelínek družstva FBC Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
39:48
Vyloučen hráč #69 Filip Jelínek družstva FBC Dragons - osobní trest.
35:04
Timeout FBC Dragons
35:04
Vyloučen hráč #6 Zdeněk Provazník družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost.
30:31
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #10 Roman Půček, asistoval #6 Zdeněk Provazník (8:1).
30:00
30:00
18:43
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Jáchym Valihrach, asistoval #11 Oliver Ošťádal (7:1).
18:28
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník bez asistence (6:1).
16:27
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník bez asistence (5:1).
15:00
15:00
11:35
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #39 Adam Zuščák (4:1).
10:41
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #5 Filip Šťastný (4:0).
04:10
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Samuel Zloch, asistoval #6 Zdeněk Provazník (3:0).
02:17
00:32
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #10 Roman Půček, asistoval #14 Jan Kašný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Jakub Táborský; hráči v poli: Vojtěch Mičulka, Karolína Gabrhelová, Štěpán Souček, Ondřej Navrátil, Adam Zuščák