3:2
2:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 8:11
3. Marek Vávra, 18. Marek Vávra, 20. Lukáš Kafka, 21. Marek Vávra, 23. Jiří Bauer, 36. Daniel Maxa, 48. Jiří Bauer, 49. Antonín Votava - 2. Karel Petrák, 9. Jan Řehoř, 10. Patrik Šebek, 12. Patrik Šebek, 13. Michal Strnad, 28. Jan Malič, 33. Jaroslav Petrák, 53. Jakub Buršík, 55. Martin Kisugite, 60. Jan Malič, 60. Filip Forman; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; diváků: 325; zásahy brankářů: Karel Hodík 23 - Tomáš Hyršl 22; po třetinách: 3:5, 3:2, 2:4;
Komentář domácích Podhráský David (Trenér):
Komentář hostů Jedlička Michal (Trenér):
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #38 Jan Malič (8:11).
59:49
Dva góly do prázdné branky nepřinesou domácím nic dobrého.
59:08
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (8:10).
58:24
Jakub Dufek zůstává po drsném zákroku hostů ležet na zemi, a poté je přenesen na židli. Nevypadá to dobře. Nejen, že má zraněnou nohu, ale vyrazil si i dech. Doufejme, že bude v pořádku.
58:10
Chodov jde do šesti bez brankáře.
57:38
Šimon Doubek blokuje nahrávku před brankou domácích.
57:01
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #38 Jan Malič (8:9).
54:47
Po přesné střele Martina Kisugite se dostává Bohemka do vedení.
53:35
Zmatek před brankou domácích, který zachraňuje Daniel Maxa a posílá míček pryč z brankoviště.
52:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík bez asistence (8:8).
52:16
Katastrofická chyba, která stála Chodov náskok. Jakub Buršík proměnil svůj brejk.
51:06
Domácí hrají v plném počtu. Tentokrát se jim oslabení podařilo ubránit.
49:06
Vyloučen hráč #4 Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:06
Další přesilovka pro hosty.
48:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #14 Ondřej Vošta (8:7).
48:18
Antonín Votava zvyšuje na 8:7.
47:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (7:7).
47:47
Máme dorovnáno! Jiří Bauer naběhl přesně na nahrávku Toma Ondruška a zasazuje gól.
46:02
Jakub Buršík bere odražený míček a jde sám na bránu.
45:12
Marek Vávra trefuje břevno.
43:45
Třetí třetina je zatím bez větší akce.
42:10
Jiří Bauer zachytává před brankou střelu protihráče.
40:46
Tým hostů hraje v plném počtu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:8
40:00
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
38:46
Nakonec si i Chodov zahraje přesilovku, za zbytečnou hrubost Filipa Formana.
38:16
Dnes je asi padací den, protože každou chvilku někdo leží na zemi.
35:42
Pan rozhodčí se připletl do potyčky, padá a přerušuje hru, protože se bouchl do hlavy.
35:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #21 Marek Vávra (6:7).
35:25
Marek Vávra na Daniela Maxu, a ten je úspěšný.
34:28
Tomáš Hyršl se po nárazu s protihráčem chytá za hlavu a rozhodčí kvůli tomu přerušují hru. Teď to ale vypadá už v pořádku a golman hostů pokračuje ve hře.
32:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #5 Martin Kisugite (5:7).
32:46
Martin Kisugite opět nahrává na gól.
30:36
Antonín Votava nahrává, a poté pádá jak dlouhý tak široký.
29:48
Ondruškovu střelu vyráží Hyršl rukou.
27:19
27:19
Hosté jsou dnes ve svých přesilovkách stoprocentní.
26:22
Vyloučen hráč #48 Lukáš Kafka družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:22
Už třetí vyloučení Chodova. Bohemians si zatím drží čistý štít.
24:27
Jaroslav Petrák byl šikovně postavený u brány, ale na gól to nestačilo.
22:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #83 Antonín Votava (5:5).
22:49
Střela Jiřího Bauera se odrazila od helmy Tomáše Hyršla a míček spadl s trochou štěstí do branky.
21:50
Golman Bohemians Tomáš Hyršl na chvíli zůstaval ležet na zemi. Nakonec to ale vypadá, že je v pořádku.
20:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (4:5).
20:33
Dokonale provedená standardka Chodova a Marek Vávra si připisuje hattrick.
20:01
Úvodní buly driuhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:14
20:00
19:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #29 Martin Skřivánek (3:5).
19:11
Lukáš Kafka střílí do prázdné branky po nahrávce Martina Skřivánka.
19:01
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:35
Martin Skřivánek zkouší střelu backhandem, ale míček končí na postranní síťce.
17:52
17:52
Střelu Toma Ondruška doráží Marek Vávra.
16:37
Pěkná akce Bohemky, kterou zakončuje Jaroslav Petrák střelou ze zášvihu. Karel Hodík je ale na jeho silnou střelu připraven.
15:37
Tom Ondrušek promachuje velkou šanci u branky hostů.
12:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Michal Strnad, asistoval #44 Pavel Čihák (1:5).
12:29
Michal Strnad našel skulinku mezi nohou a rukou Karla Hodíka.
11:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (1:4).
11:49
Netrvalo to dlouho a hosté opět využívají přesilovku.
11:09
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:09
Chodov bude hrát další oslabení po faulu Ondřeje Vošty.
09:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #5 Martin Kisugite (1:3).
09:12
Bohemians využívají přesilovky a Radim Slunečko se vrací ke svým spoluhráčům.
08:43
Rozehrávka se Bohemce nepovedla a míček ujíždí za půlku.
08:41
Vyloučen hráč #19 Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
08:41
Máme tu první vyloučení zápasu. Hosté si zahrají přesilovku.
08:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:2).
08:20
Jan Řehoř zvyšuje na 1:2.
07:29
Jan Malič skončil v brance domácích místo míčku.
05:26
Michal Podhráský nejdříve zůstal ležet na hřišti a rozhodčí museli zastavovat hru. Po chvilce se zvedl a odchází na střídačku za mantinely. Snad bude v pořádku.
02:37
Lukáš Kafka dostává krásnou nahrávku, ale jeho střela míří vedle branky.
02:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra z trestného střílení (1:1).
02:19
Skvělý Marek Vávra, který proměnuje trestné střílení.
01:47
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (0:1).
01:47
Nejprve pokus Filipa Formana prostrčit míček mezi nohy Karla Hodíka. Ten to nejprve chytil, ale míček mu vypadl, a toho využil Karel Petrák.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrává tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šedivý a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Karel Petrák, Filip Forman, Jakub Buršík, Ondřej Kawulok, Jan Malič
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jiří Bauer, Radim Slunečko, Tom Ondrušek, Daniel Maxa, Marek Vávra
00:00
Vítáme vás v tento sváteční den z haly na Jižním městě. Uvidíme zápas 9. kola Livesport Superligy, kde se utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FbŠ Bohemians. Příjemnou zábavu.