0:4
3:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - ASK Orka Čelákovice 5:10
8. Lukáš Porazil, 13. Jakub Mikolášek, 43. Matěj Švácha, 51. Pavel Šimeček, 56. Filip Štědrý - 8. Marek Korych, 10. Marek Korych, 14. Jakub Čáp, 19. Daniel Martínek, 22. Jakub Čáp, 30. Jakub Čáp, 31. Marek Korych, 32. Jan Kolář, 42. Jan Zoufalý, 60. Jakub Seibert; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 3 + Hynek Mošna OS:2 + Jakub Čáp OS + Jakub Seibert 4; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Daniel Dolák 12 - Vojtěch Nockin 26; po třetinách: 2:4, 0:4, 3:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Soupeř hrál velmi dobře, my pod své možnosti. To se sečetlo a výsledkem je celkem jasná prohra. Třetí třetina lepší, ale ke zvratu bylo daleko. Snad nás prohra nakopne. Děkujeme fanouškům, soupeři šťasnou cestu.
Komentář hostů Zmátlo Šimon (Trenér):
Soustředěný výkon, který i přes pár klopýtnutí vedl k poměrně hladké výhře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim hodně štestí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 12:7
60:00
59:20
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert z trestného střílení (5:10).
57:46
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
55:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (5:9).
52:25
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2+2 minuty za hrubost.
51:06
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
51:06
Vyloučen hráč #23 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
50:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (4:9).
43:33
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
42:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #15 Filip Blažek (3:9).
41:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (2:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:8
40:00
34:09
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
34:09
Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest.
34:09
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
34:09
Vyloučen hráč #17 Jakub Čáp družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest.
31:00
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #72 Jan Kolář z trestného střílení (2:8).
30:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #91 Jan Zoufalý (2:7).
29:01
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #47 Ondřej Tichý (2:6).
21:54
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #85 Petr Němeček (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
18:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #3 Daniel Martínek, asistoval #91 Jan Zoufalý (2:4).
13:11
12:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #39 Hynek Mošna (2:2).
09:51
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #23 Daniel Korych (1:2).
07:25
07:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #97 Tomáš Katolický (1:0).
03:27
Kramel zkouší střílet, ale Dolák bez problému chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrává domací tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Vojtěch Nockin; hráči v poli: Daniel Goll, Ondřej Tichý, Jakub Čáp, Václav Kramel, Petr Němeček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jiří Sloup, Filip Blažek, Michal Fuchs, Filip Štědrý, Pavel Šimeček