0:7
0:2
- : -

TJ Centropen Dačice - Torpedo Havířov 1:12
20. Pavlína Ficová - 7. Marika Marečková, 10. Kristýna Kupcová, 12. Marika Marečková, 24. Natali Kalábová, 34. Kristýna Kupcová, 35. Marika Marečková, 37. Natali Kalábová, 37. Terezie Šešulková, 38. Marika Marečková, 40. Alexandra Glasová, 49. Niki Kalábová, 54. Niki Kalábová; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Obertan; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 32 - Lucie Waloszková 19; po třetinách: 1:3, 0:7, 0:2;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
Trápí nás stále stejné neduhy, výpadky koncentrce, dneska ve druhé třetině hodně draze zaplacený, neboť soupeř nemilosrdně trestal, nepřesnosti v rozehrávce a zpracování balonku, které nás pak stojí vytvoření více si nebezpečných šancí a spoustu sil, čemuž nepomáhá ani stále přibývající počet zranění. Abych končil pozitivně, těší mě nasazení holek a jejich přístup ke třetí třetině, kterou i za ne příliš lichotivého stavu nezabalily, hrály aktivně a byly nebezpečné. Škoda, že bez gólového efektu. No nic, zítra je taky den. Havířovu dnes děkuju za zápas a gratuluju k výhře, divákům děkuju za návštěvu.
Komentář hostů Březina Josef (Trenér):
Děkujeme soupeři za utkání. Jsme rádi, že i v sestavě v jaké jsme přijeli. Jsme byli schopni uhrát utkání v tempu a odvážíme se drahocenné body domů. Přejeme soupeři hodně štěstí zítra.
58:00
Lélyová ohrozila Walozskou, ale ta je připravena a opět chytá.
57:00
Kolářová vybojovala míček a sami si svou akci zakončila. Pro Waloszkou žádná práce.
54:34
Kolářová trefuje boční síťku.
53:47
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #9 Hana Brůžková (1:12).
53:33
Lisová šla sama na Waloszkou, ale ta i tentokrát její šanci chytá.
53:06
Akce Lisové nekončí brankou.
52:03
Dačice v plném počtu.
51:32
Kolářová se dostala do zakončení, nebyla však v dobrém střeleckém úhlu.
50:32
Horní tyčka zazněla.
50:03
Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
48:18
46:58
Výhodná standartka pro Dačice.
45:00
Střela Kratochvílové neudělala starosti brankářce hostí.
39:37
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #40 Sabrina Moravcová (1:10).
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
37:04
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #66 Niki Kalábová (1:9).
36:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Terezie Šešulková, asistoval #40 Sabrina Moravcová (1:8).
36:53
Dačice si nestihly obsadit hráčky hostí .
36:07
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (1:7).
34:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #9 Hana Brůžková (1:6).
34:20
 Marečková teču střelu Brůškova a Havířov odskakuje na rozpíl pěti gólů.
33:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #66 Niki Kalábová (1:5).
33:14
Přečíslení 2 na 1 končí pátou brankou Haviřova.
32:53
Rychlá akce Dačic končí nepřesným zakončením Minářové.
28:40
Lélyová sama předbrankou střílí mimo.
27:05
Pospíchalová svými zákrok drží Dačicím naději na body.
24:58
Dačice časteji na útočné polovině.
23:27
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #19 Lucie Giecková (1:4).
20:22
Zaváhaní rozhrávky Havířova nedokázala Lélylová protestat.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:14
20:00
19:57
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #7 Pavlína Ficová, asistoval #10 Zuzana Vávrová (1:3).
19:57
Ficová prošla přes protihráčku a backhanden dává branku.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:08
 + Na zemi zůstává Šárka Divišová.
14:33
Divišová prošla přes dvě hráčky a dostal do zakončení Kolářovou. Následným faulem akce Dačic končí.
11:19
Marečková doráží střelu Kalábové.
11:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (0:3).
10:41
Šešulková se na dvakrát dostala do zakončení, ale branku nepřidává.
10:10
Dačice nadále uzavřeny před vlastní brankou.
09:51
Střela Ficové zblokována.
09:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #64 Kristýna Kupcová, asistoval #40 Sabrina Moravcová (0:2).
06:18
06:01
Dačice zaútočili z protiútoku, ale pokud Lélyové nenadělal mnoho práci  Waloszkcké.