1:3
4:1
- : -

Prague Tigers - Předvýběr.CZ Florbal MB Black 6:5
7. Simon Ščasný, 25. David Hiblbauer, 31. Simon Ščasný, 35. David Hiblbauer, 44. Simon Ščasný, 44. Jakub Langhammer - 9. Tomáš Volovik, 22. Aleš Chmelař, 25. Filip Bergman, 29. Patrik Šebek, 38. Patrik Šebek; rozhodčí: Alexander McIntosh - Richard Klíma; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Hladký 21 - Václav Járka 5; po třetinách: 1:1, 1:3, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 5:11
45:00
43:52
Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB Black
43:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #88 Jakub Langhammer, asistoval #13 Pavel Linhart (6:5).
43:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #21 Matyáš Kallup (5:5).
37:39
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek, asistoval #71 Jiří Miler (4:5).
34:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer, asistoval #99 Tomáš Pluhař (4:4).
30:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #33 Šimon Hladký (3:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:14
30:00
28:54
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #46 Patrik Šebek bez asistence (2:4).
24:25
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #45 Filip Bergman bez asistence (2:3).
24:15
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #29 David Hiblbauer bez asistence (2:2).
21:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #62 Aleš Chmelař, asistoval #59 Petr Špaček (1:2).
17:30
Vyloučen hráč #6 Adam Kubelka družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:12
15:00
10:57
Vyloučen hráč #10 Daniel Bruntz družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black na 2 minuty za sekání.
08:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB Black vstřelil #32 Tomáš Volovik, asistoval #66 Jan Venera (1:1).
06:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #87 Filip Snížek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alexander McIntosh a Richard Klíma.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB Black: brankář: Václav Járka; hráči v poli: Martin Feigl, Filip Kočí, Filip Bergman, Jan Venera, Matěj Miclík