3:1
- : -
FBC Liberec

MITEL Florbalová akademie MB - FBC Liberec 6:1
8. Veronika Zittová, 21. Michaela Bauerová, 29. Barbora Doležálková, 33. Barbora Doležálková, 43. Viktorie Vacardová, 45. Barbora Doležálková - 43. Aneta Foffová; rozhodčí: Marek Jeřábek - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová 26 - Alžběta Hánová 22; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:48
Vyloučen hráč #8 Karin Muchová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:15
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #96 Veronika Zittová (6:1).
42:51
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #80 Mayya Lytorova (5:1).
42:50
Žapková pod velkým tlakem podruhé ztrácí míček a Vacardová využívá prázdné brány Liberce.
42:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová bez asistence (4:1).
42:14
Foffová utíká a snižeju aktuální stav.
42:09
Švejdová střílí, ale jen do hráčky.
41:49
Klemenotvá si opět vysloužila sekání přes prsty, balónek pro domácí.
41:02
Nováková mohla ve vlastním oslabení vstřelit branku, Klementová si ale opět připisuje nádherný zákrok.
39:44
Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
39:44
Zápas se nám vyhrocuje.
39:44
Domácí si zahrají první přesilovku v tomto utkání.
39:03
Liberec to zkouší v šesti.
38:30
Střelu Novákové chytá Klementová. A tak snaha o gól končí nezdarem.
37:43
Zittová se drží po dohrávce za obličej, nevypadá to ale na nic vážného.
36:54
Hukalová v zakončení, Hánová na svém místě připravená na tento pokus.
35:19
Karina Muchová téže v samostatném úniku trefuje dvakrát Klementovou, jednou balónkem do hrudi, podruhé čepelí do prstů.
34:39
Fuffová v samostatném úniku netrefuje vzdálenou tyč.
32:59
Timeout FBC Liberec
32:59
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #19 Nela Havlíková (4:0).
32:58
Doležálková krásnou střelou posouvá domácí zas o krok blíže k vítězství, Liberec na to reaguje oddechovým časem.
30:20
Žbánková nahrávala před bránu na zakončení, střela její spoluhráčky však končí za bránou Klementové.
30:01
Domácí si během dvou třetin vytvořili tří brankový náskok, uvídíme zda Liberec s tím dokáže něco udělat.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:9
30:00
28:53
28:52
Míklíková sama od vlastní brány dotáhla balón před bránu Liberce, kde Doležálková jen lehce doklepává za záda Hánové.
26:38
Klementová si dneska zasedla na Kvapilovou a zneškodňuje její další pokusy o gól.
24:56
Doležálková se dostala do zakončení, střela končí za bránou Liberce.
23:40
Miklíková doklepává balón za záda Hánové, rozhodčí gól neuznal a vrací míček Liberci za sekání.
22:59
Zittové při střele tahem míček sjel a skončil za bránou.
20:07
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (2:0).
20:06
Bauerová se dostala do samostatného úniku a s klidem posouvá Boleslav na rozdíl dvou branek.
19:30
Boleslav  v klidu na svojí polovině.
18:27
Žbánková si skoro vysloužila vyloučení na dvě minuty, rozhodčí ji to pro tentokrát nechal s domluvou.
18:13
Bauerová vysoko napadá za bránou Liberce.
17:08
Klementová si připisuje další zákrok, tentokrát si počkala na Kvapilová.
16:35
Lytorová hledala Miklíkovou před bránou, míček ale jen proletěl na druhou stranu.
16:11
Boleslav je stále při chuti a tlačí na bránu Liberce.
14:09
Klementová zneškodnila rychlý protiútok Liberce.
13:30
Lytorová střílí, ale pouze do golmanky.
12:40
Na straně Liberce se ozvala tyč, střela přišla od Zittové s pokusem o navýšení skóre.
12:25
Pabiánová střílí vedle.
11:29
Kvapilová zvolila nepřesnou přihrávku na střed a Liberec příchází o útočné pásmo.
10:22
Valešová sama před bránou, nedostala přesnou nahrávku a míček ji utíká do rohu.
09:27
Hánová si připisuje další zákrok.
07:50
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #19 Nela Havlíková (1:0).
07:49
Zittová si navedla míček do středu a střelou k bližší tyči otevírá stav dnešního utkání.
05:39
Klementová si připisuje zákrok.
04:22
Žapková zabránila střele na bránu od Vranové, která se nebezpečně dostala za půlku.
03:12
Vypadá to na zranění v domácím celku, Kalousková si vyžádala zdravotníka.
02:46
Zápotocká ve velké šanci, ale neproměňuje.
01:26
Hosté se dostali do předbrankového prostoru, ale s lehkým faulem, rozhodčí hru zastavil a vrátil míček domácím.
00:34
Hra je zatím vyrovnaná a oba celky začínají vysokým tempem.
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Tomáš Cimrman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Alžběta Hánová; hráči v poli: Monika Žapková, Markéta Valešová, Marcela Urbanová, Markéta Žbánková, Karolína Vlachová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Nela Havlíková, Alena Machačová, Barbora Doležálková, Petra Beránková, Veronika Zittová
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u dnešního třetího kola poháru žen. Dnes se utkají domácí MITEL Florbalová Akademie proti Crazy Girls FBC Liberec.