1:2
1:4
- : -

Vlci SFbK Frýdlant - FBC Bestie Česká Lípa D 3:8
9. Jaroslav Linhart, 29. Antonín Nosek, 41. Jiří Folda - 11. Marek Makula, 12. Ondřej Veber, 24. Zbyněk Hásek, 26. Ondřej Veber, 31. Tomáš Jančuk, 35. Jan Pertl, 37. Marek Makula, 44. Marek Makula; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 3:1 + Ondřej Veber TDKU + 4; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Martin Götz 13 - Marek Kocourek 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:4;
45:00
Střely ve 3. části: 9:8
45:00
43:05
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #13 Marek Makula, asistoval #79 Marek Kocourek (3:8).
42:09
Vyloučen hráč #55 Alexandr Romaněnko družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za špatné střídání.
41:36
Vyloučen hráč #47 Jakub Mečíř družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za hrubost.
41:36
Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2 minuty za hrubost.
41:36
Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa D do konce utkání.
41:36
Vyloučen hráč #20 Ondřej Veber družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2+2 minuty za nesportovní chování.
40:51
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #33 Jiří Folda, asistoval #16 Jaroslav Linhart (3:7).
36:46
Timeout Vlci SFbK Frýdlant
36:46
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #13 Marek Makula, asistoval #10 Martin Vašák (2:7).
34:04
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #17 Jan Pertl, asistoval #13 Marek Makula (2:6).
30:41
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #6 Tomáš Jančuk, asistoval #13 Marek Makula (2:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:7
30:00
28:19
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #9 Antonín Nosek, asistoval #15 Tadeáš Hradil (2:4).
25:02
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #20 Ondřej Veber, asistoval #17 Jan Pertl (1:4).
23:39
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #12 Zbyněk Hásek bez asistence (1:3).
18:26
Vyloučen hráč #47 Jakub Mečíř družstva Vlci SFbK Frýdlant na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
11:48
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #20 Ondřej Veber, asistoval #12 Zbyněk Hásek (1:2).
10:59
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #13 Marek Makula, asistoval #2 David Böhme (1:1).
08:30
Branku družstva Vlci SFbK Frýdlant vstřelil #16 Jaroslav Linhart bez asistence (1:0).