4:0
0:1
- : -

FBC Bestie Česká Lípa D - FBC Liberec C 5:4
14. Martin Vašák, 18. Zbyněk Hásek, 22. Tomáš Jančuk, 23. Jan Vaněk, 28. Martin Vašák - 7. Ondřej Šorm, 7. Ondřej Šorm, 13. Ondřej Šorm, 32. Lukáš Kysela; rozhodčí: Jakub Horák - Ladislav Láska; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Marek Kocourek 19 - Josef Čihula 15; po třetinách: 1:3, 4:0, 0:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:10
45:00
41:25
Timeout FBC Liberec C
31:50
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #9 Lukáš Kysela, asistoval #23 Martin Blecha (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:4
30:00
27:25
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #10 Martin Vašák, asistoval #6 Tomáš Jančuk (5:3).
22:43
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #22 Jan Vaněk, asistoval #10 Martin Vašák (4:3).
21:08
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #6 Tomáš Jančuk, asistoval #10 Martin Vašák (3:3).
17:40
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #22 Jan Vaněk (2:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:9
15:00
13:39
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #10 Martin Vašák, asistoval #22 Jan Vaněk (1:3).
12:51
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #12 Ondřej Šorm, asistoval #88 Jan Kudláček (0:3).
06:51
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #12 Ondřej Šorm bez asistence (0:2).
06:47
Branku družstva FBC Liberec C vstřelil #12 Ondřej Šorm, asistoval #9 Lukáš Kysela (0:1).
02:25
Vyloučen hráč #12 Zbyněk Hásek družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Ladislav Láska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec C: hráči v poli: Martin Stanner, Adam Pávek, Martin Blecha, Michal Bezucha, Martin Kučera