1:4
0:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC Intevo Třinec  1:6
40. Nela Houšťová - 6. Adéla Šibrová, 13. Lucie Mišúnová, 22. Michaela Stankušová, 29. Lucie Mišúnová, 37. Michaela Stankušová, 38. Romana Kiecková; rozhodčí: Zdeněk Rada - Matěj Karásek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Veronika Šplíchalová 21 - Simona Pytlíková 30; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:0;
Komentář domácích Martinek Jakub (Trenér):
Souhlasím s kolegou. Soupeř si zaslouženě odváží tři body, avšak výsledek moc neodpovídá tomu co jsme viděli. Nechci se ale vymlouvat, když nedáme góly, není o čem. Děkuji holkám za 3. třetinu, kdy jsme si vytvořili spoustu šancí. Zítra musíme eliminovat počet hrubých chyb a lépe seřídit mířidla. Děkujeme divákům a soupeři.
Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér):
Zápas na krev, odmakané do poslední sekundy. Průběhu zápasu by sice slušelo více, kdyby na tabuli svítilo třeba 6:4, ale 3 body právem putují do 3nce. Teď musíme pořádně zregenerovat, ať si z výjezdu odvezeme 6 bodů. Díky rozhodčím, soupeřům a fanouškům, kteří ve Znojmě pravidelně vytváří super atmosféru.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
59:39
Třinec tlačí na znojemskou bránu.
58:17
Spoustová pálí, Pytlíková její šanci hasí.
56:31
Šplíchalová opět zasahuje!
54:51
Brančová střílí z otočky.
52:40
Přesilovka gól nepřisla, hosté v plném počtu.
50:40
Vyloučen hráč #3 Joanna Kuchejda družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
50:40
Znojmo si zahraje první přesilovoi hru tohoto utkání, přinese gól?
47:47
Spoustová a její další střela.
45:42
Dibelková v šanci skórovat ze středu.
45:08
Spoustová posílá na Pytlíkovou střelu od mantinelu.
39:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #4 Barbora Eliášová (1:6).
37:33
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #99 Lucie Mišúnová (0:6).
36:35
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #28 Tereza Martynková (0:5).
36:00
Smutná si skvěle projela hřiště a zakončuje střelou.
34:38
Šibrová střílí, střela míjí bránu.
33:51
V hale panuje velmi příjemná atmosféra díky povzbuzujícím fanouškům Znojma.
32:42
Reischelová se dostala do střelecké pozice, Pytlíková zasahuje.
31:29
Přesilová hra gól nepřinesla a Znojmo je opět v plném počtu.
29:29
Vyloučen hráč #44 Adéla Spoustová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování florbalky.
28:07
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #90 Romana Kiecková (0:4).
27:42
Hosté se dostali do několika šancí, domácí zatím statečně brání.
24:18
22:30
Mišúnová unikla na bránu Znojma, tam ale za záda Šplíchalové míček nedostala.
21:48
20:48
Smutná si parádně prohodila dvě protihráčky a popořila tak další protiútok Znojma.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny opět pro domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:9
20:00
19:21
Smutná posílá na bránu hostů další střelu z půlky.
18:07
Bačová si připisuje dvě střely, pro Pytlíkovou bez problému.
16:32
Šance domácích v roli Smutná-Procházková, Pytlíková jejich šanci hasí.
15:46
Cihlářová si našla prostor pro střelu.
14:10
Willmanová prověřila golmanku hostů.
12:12
10:54
Cihlářová na Smutnou, ta zakončuje střelou z půlky a míjí bránu.
09:46
Šplíchalová nyní září velmi kvalitním zákrokem!
07:40
Hosté předvádí krásnou kombinaci zakončenou střelou, pro domácí Šplíchalovou však žádný problém.
06:54
Hra je v poměrně vysokém tempu.
05:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #90 Romana Kiecková (0:1).
04:45
Kociánová střílí, Šplíchalová připravena.
04:16
Vyloučen hráč #11 Eva Smutná družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
03:01
Domácí si vytvořili hned několik rychlých šancí.
01:11
Spoustová unikla, zakončuje střelou, hosté blokují.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Matěj Karásek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Alina Zelena, Klára Kociánová, Veronika Třinecká, Michaela Stankušová, Tereza Martynková
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Eliška Willmannová, Eliška Nesnídalová, Nela Houšťová, Veronika Filáková, Kamila Reischlová