2:4
1:2
- : -

Panthers Praha - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:9
1. David Zelinka, 20. Šimon Jelínek, 21. Matěj Motl, 31. Tomáš Kačer, 47. Marek Linha - 7. Filip Bergman, 12. Martin Feigl, 18. Jakub Šourek, 23. Jakub Šourek, 28. Filip Bergman, 28. Martin Feigl, 33. Jan Venera, 56. Ondřej Pužman, 59. Ondřej Duben; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Julius Šabler 22 - Tomáš Týc 16; po třetinách: 2:3, 2:4, 1:2;
Komentář domácích Nováková Andrea (Vedoucí):
Do dnešního utkání jsme dobře vstoupili, ale bohužel jsme neudrželi koncenstraci. Musíme na dost věcech zapracovat a to primárně v hlavách. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Šácha Martin (Trenér):
Od nás dnes tragická první třetina ve které jsme udělali velké množství ztrát ve středním pásmu a nezvládali jsme následně zachytávat brejky soupeře. Od druhé třetiny se naše hra pomalu zlepšovala a díky tomu můžeme slavit výhru. Zítra musí být náš výkon o 100% lepší. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
59:01
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny a domácí ztrácí na Boleslav čtyři branky.
58:48
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Ondřej Duben, asistoval #14 Kryštof Kostroun (5:9).
57:15
Hron prokličkoval obranu Boleslavi a zakončuje backhandovou střelou, která avšak Týce nijak neohrozila.
56:00
Domácí nyní zkouší hru v šesti.
55:47
Timeout Panthers Praha
55:47
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #33 Jakub Šourek (5:8).
55:47
Necelých pět minut před koncem Pužman překonává Šablera, a tak si Boleslav pojišťuje své vedení o tři branky.
52:47
Hron vybojoval balón a posílá domácí do rychlého útoku, avšak Zelinka střílí mimo brankovou konstrukci.
49:40
Hosté mají standartku, avšak po pár vteřinách ztrácí a u balonu jsou opět domácí.
48:30
Kapitán domácích dvakrát za sebou doráží, nicméně Týc má situaci pod kontrolou.
47:30
Hra se nyní rychle přesouvá ze strany na stranu.
46:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #17 Matyáš Uher (5:7).
44:45
jedovatá střela Kostrouna končí těsně vedle branky brankáře domácích.
42:02
Máme tu začátek poslední třetiny a zatím se u balonku drží převážně hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:11
40:00
39:48
Vyloučen hráč #82 Martin Feigl družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
38:11
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #97 Jakub Hart.
38:11
Hart se snažil oblafnout Šablera, avšak ten byl připraven, tudíž Boleslav své trestné střílení neproměňuje.
35:18
Vyloučen hráč #17 Tomáš Červinka družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
35:18
Domácí družstvo si zahraje další přesilovku.
33:40
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Stejskal družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
32:37
Vyloučen hráč #33 Jakub Šourek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
32:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #66 Jan Venera, asistoval #58 Ondřej Duben (4:7).
32:16
Venera šikovně trefuje balon backhandem jednou rukou a posílá tak Boleslav opět do tříbrankového vedení.
30:13
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #57 Marek Leiš (4:6).
30:13
Kačer předvádí hezky umístěnou střelu tahem do branky Týce a snižuje tak náskok Boleslavi.
27:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #14 Kryštof Kostroun (3:6).
27:41
Jen o pár okamžiků později můžeme být svědky další branky, díky které hosté ještě navyšují svůj náskok.
27:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #55 Štěpán Hendrych (3:5).
27:21
A máme tu další branku Boleslavi umístěnou ladně do šibenice.
25:20
Pech hasí potencionálně nebezpečný útok Boleslavi.
23:09
Boleslav pohrozila před brankou Šablera, avšak pantherský gólman se střelou neměl žádné potíže.
22:03
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:4).
20:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Matěj Motl, asistoval #57 Marek Leiš (3:3).
20:54
Panthers srovnávají skóre díky střele Matěje Motla.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #31 Samuel Hron (2:3).
19:12
Po neskutečné akci, při které se balón odrazil o tyčku přímo na čepel Šimona Jelínka, který balón s přehledem uklidil do branky hostů, se náskok Boleslavi snížil o jednobrankový rozdíl.
17:33
Vyloučen hráč #14 Kryštof Kostroun družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
17:33
Přesilovou hru si nyní vyzkouší i domácí.
17:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #5 Michal Fišera (1:3).
13:10
Domácí se dostávají do rychlého protiútoku, avšak Zelinkova střela byla zblokována.
11:51
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #55 Štěpán Hendrych (1:2).
11:51
Feigl překonal Šablera a posílá tak hosty do vedení.
09:46
Hosté předvedli líbivou akci, avšak balón skončil pouze za mantinelem.
06:20
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #76 Ondřej Pužman (1:1).
06:20
Hosté pohotově ztrestali Panthers v přesilovce a skóre je srovnáno.
05:54
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
05:00
Zatím můžeme pozorovat velice kontaktní hru ze strany obou soupeřů.
01:58
Hosté poprvé v zápase prověřili gólmana Šablera, avšak bez úspěchu.
00:38
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #81 David Beneš (1:0).
00:38
Stačila pouhá půlminuta a domácí se již ujmuli vedení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Ondřej Pužman, Michal Fišera, Jakub Hart, Filip Bergman, Jakub Šourek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Beneš, Adam Eliáš, David Pech, Matyáš Uher, David Zelinka