0:3
0:1
- : -

Banes Florbal Soběslav - FBC Kutná Hora 0:5
19. Kateřina Moravcová, 26. Natálie Trpišovská, 29. Natálie Trpišovská, 32. Sabina Labudová, 58. Melánie Dubská; rozhodčí: Jiří Kučera - Jaroslav Peterka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Tereza Boháčová 18 - Martina Miksová 16; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:1;
Komentář domácích Mendl Tomáš (Trenér):
Dnes odmakaný zápas, bohužel s nulovou koncovkou. Trefené tyčky mrzí, mohlo se nám hrát lehčeji. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Holkám díky za bojovný výkon.
Komentář hostů Štursa David (Trenér):
Dnes budu stručný, 3 body máme, ale máme hodně věcí na zlepšení a k přemýšlení. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
57:15
Nádherná gólová akce Kutné Hory. Hráčka číslo 6 vyslala krásnou nahrávkou skrz obranu svou spoluhráčku, která překonala domácí golmanku v souboji 1v1
57:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #12 Melánie Dubská, asistoval #6 Dominika Výborná (0:5).
34:50
Monča Hrnečků poslala soupeřku za mantinel. Naštěstí ji chytila a pevně držela. Tím zabránila přímému nárazu hráčky do našeho pořadatelského stolku.
32:15
Adél označkovala tyčku hostů
31:29
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (0:4).
29:25
Peťa Kabešů se nebojí soupeřku odstavit loktem, její následná střela však letí nad branku soupeře
28:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská bez asistence (0:3).
25:50
Zápas je vesměs nahoru dolu, žádných působivějších akcí zatím svědky nejsme
25:37
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:10
20:00
18:14
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #38 Kateřina Moravcová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (0:1).
16:40
Terezka: "nemám slov," je nutno podotknout, že se se souboji vůbec nemaže
16:37
Vyloučen hráč #81 Terezie Jireková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
05:20
První nebezpečná střela zápasu. Domácí golmanka pohotově likviduje
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jaroslav Peterka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Lucie Spěváčková, Štěpánka Helclová, Dominika Němcová, Jana Novotná, Natálie Dubská
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Tereza Boháčová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Petra Kabešová, Andrea Dostálová, Adéla Kubátová, Monika Hrnečková