1:2
2:0
- : -

FBC Mobydick Praha - FBC Kutná Hora B 6:3
1. Petr Zahradník, 6. Josef Kostelecký, 11. Libor Hrach, 24. Petr Sukalovský, 31. Petr Zahradník, 31. Jakub Vilim - 5. Matěj Němec, 14. Jaroslav Bochníček, 18. Jaroslav Bochníček; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2 + Jan Jiráň 4:4 + Matěj Němec TDKU + 4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Viliam Virba -3 - Jan Vraný ?; po třetinách: 3:1, 1:2, 2:0;
35:20
Vyloučen hráč #2 Jan Martínek družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za zvedání florbalky.
34:06
Vyloučen hráč #11 Petr Sukalovský družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
31:13
Vyloučen hráč #20 Štěpán Vrána družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
30:21
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #92 Jakub Vilim, asistoval #28 Libor Hrach (6:3).
30:13
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #99 Petr Zahradník, asistoval #23 Martin Bosák (5:3).
24:00
24:00
23:25
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #11 Petr Sukalovský, asistoval #71 Josef Kostelecký (4:3).
23:06
máme tu bitku
22:20
Vyloučen hráč #2 Jan Martínek družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
22:06
Vyloučen hráč #17 Matěj Němec družstva FBC Kutná Hora B do konce utkání.
22:06
Vyloučen hráč #17 Matěj Němec družstva FBC Kutná Hora B na 2+2 minuty za hrubost.
22:06
Vyloučen hráč #15 Jan Jiráň družstva FBC Mobydick Praha na 2+2 minuty za hrubost.
20:51
2 na 0 v podání domácích nekončí gólem
17:10
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #9 Adam Rowe (3:3).
11:59
Vyloučen hráč #92 Jakub Vilim družstva FBC Mobydick Praha na 2 minuty za sekání.
10:57
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #28 Libor Hrach, asistoval #92 Jakub Vilim (3:1).
08:13
05:24
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #71 Josef Kostelecký, asistoval #12 Tomáš Štumf (2:1).
05:24
dělovka z půlky do šibenice
04:48
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #17 Matěj Němec, asistoval #77 Jan Danda (1:1).
04:48
krásná situace v podání KH
00:08
Branku družstva FBC Mobydick Praha vstřelil #99 Petr Zahradník, asistoval #7 René Grivalský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Prokop a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora B:
00:00
Line-up domácích FBC Mobydick Praha: brankář: Viliam Virba; hráči v poli: René Grivalský, Jan Jiráň, Martin Bosák, Petr Sukalovský, Petr Zahradník