1:2
3:2
- : -

Panthers Praha - FBC Česká Lípa 5:7
20. Magdalena Klírová, 30. Eliška Zubová, 49. Magdalena Klírová, 51. Zuzana Cihelková, 57. Šárka Hromková - 2. Štěpánka Haklová, 7. Štěpánka Haklová, 18. Michaela Mazurová, 29. Michaela Mazurová, 31. Daniela Jandačová, 59. Blažena Menšíková, 60. Michaela Mazurová; rozhodčí: Jan Hanzal - Marek Střída; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 24 - Ada Červinků 23; po třetinách: 1:3, 1:2, 3:2;
Komentář domácích Skazko Pavel (Trenér):
první dvě třetiny jsme soupeři po vlastních chybách a nekvalitní hře na míčku nabídli solidní náskok do závěrečné části. V té jsme konečně začali předvádět hru, kterou jsme se chtěli prezentovat od začátku, stačilo to na dorovnání výsledku, o který jsme v samotném závěru po vlastních hrubkách přišli. Škoda, v tomhle zápase bylo možné vytřískat víc. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Sedláčková Kateřina (Vedoucí):
Dnes z naší strany zápas, který jsme měly perfektně pod kontrolou až do poslední třetiny, kde jsme nechaly soupeře vstoupit do hry a tím jsme si zbytečně přidělaly velmi vyhrozenou koncovku. Děkuji holkám, že se zápas odmakaly přesně tak jak jsme si řekly a soupeřkám děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:8
60:00
59:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová bez asistence (5:7).
58:55
Timeout Panthers Praha
58:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #76 Blažena Menšíková bez asistence (5:6).
56:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #40 Klára Schmiedová (5:5).
54:27
Timeout FBC Česká Lípa
54:27
Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
50:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #24 Zuzana Cihelková, asistoval #18 Hana Dyntarová (4:5).
48:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová bez asistence (3:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
34:24
Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky.
30:21
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandačová bez asistence (2:5).
29:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Eliška Zubová, asistoval #16 Karolína Kutalová (2:4).
28:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #40 Alexandra Šípová (1:4).
24:29
Vyloučen hráč #6 Eliška Zubová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
20:00
Vyloučen hráč #90 Linda Srbová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:13
20:00
19:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Magdalena Klírová, asistoval #18 Hana Dyntarová (1:3).
17:58
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #19 Karolína Zikmundová (0:3).
15:47
Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
11:05
Vyloučen hráč #76 Blažena Menšíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
08:36
Vyloučen hráč #25 Štěpánka Haklová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
06:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová z trestného střílení (0:2).
01:18
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová, asistoval #64 Kateřina Hanzlíková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Hanzal a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Ada Červinků; hráči v poli: Kateřina Hanzlíková, Daniela Jandačová, Anna Köhlerová, Štěpánka Haklová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Magdalena Klírová, Klára Schmiedová, Karolína Kutalová, Eliška Zubová