0:5
0:6
- : -

FBC Penguins Praha - Florbal Kladno 0:17
1. Tomáš Ureš, 2. Tomáš Sochor, 7. Tomáš Ureš, 8. Filip Sochor, 9. Tomáš Sochor, 10. Štěpán Merta, 13. Filip Molhanec, 16. Jakub Prošek, 19. Filip Sochor, 22. Tobiáš Chromý, 23. Václav Linhart, 25. Václav Linhart, 26. Tomáš Ureš, 29. Václav Linhart, 31. Tomáš Ureš, 31. Filip Sochor, 32. David Burda; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Josef Kopecký ? - Radim Neuman 0; po třetinách: 0:6, 0:5, 0:6;
31:47
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #23 David Burda, asistoval #25 Štěpán Merta (0:17).
30:31
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #17 Tomáš Sochor (0:16).
30:22
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #25 Štěpán Merta (0:15).
28:37
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #20 Milan Všetečka (0:14).
25:16
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #12 Filip Sochor (0:13).
24:28
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #7 Václav Linhart, asistoval #26 Jakub Prošek (0:12).
24:00
24:00
22:11
21:24
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #73 Tomáš Ureš (0:10).
18:24
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #16 Filip Molhanec (0:9).
15:50
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #26 Jakub Prošek bez asistence (0:8).
14:26
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:35
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #69 Tobiáš Chromý (0:7).
12:00
12:00
09:33
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #25 Štěpán Merta, asistoval #16 Filip Molhanec (0:6).
08:11
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #7 Václav Linhart (0:5).
07:58
Vyloučen hráč #9 Jakub Klement družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání.
07:34
06:15
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #98 Radim Neuman (0:3).
01:39
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #73 Tomáš Ureš (0:2).
00:57
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: David Burda, Jakub Prošek, Václav Linhart, Tomáš Sochor, Milan Všetečka