1:1
4:0
- : -

Florbal Kladno - FBC JELENI UNHOŠŤ B 8:2
5. Štěpán Merta, 9. Tomáš Ureš, 10. Tomáš Sochor, 18. Tomáš Ureš, 29. Tobiáš Chromý, 30. Milan Všetečka, 34. Milan Všetečka, 36. Filip Molhanec - 12. Martin Kobr, 21. Jiří Václavíček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radim Neuman -2 - Karel Růžička ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:0;
36:00
35:59
Za krásný zápas na zakončení dne (tzv. borec na konec nebo třešnička na dortu) bych chtěl poděkovat oběma týmům, všem (8) divákům, pořadatelům (hlavně mně) a velký dík patří i oběma rozhodčím. Všem onlajn divákům, kteří tu s námi vydrželi až doteď posíláme do Kladna, Unhoště i všech jiných koutů světa velké díky. Bez vás by to nešlo!!!!
35:58
Pro všechny Kladenské diváky, kteří se teď právem obávali o výsledek, mám dobrou zprávu!! Kladno výsledek se štěstím udrželo!!
35:12
Přijde ještě Jelení zázračný obrat jak z učebnice florbalových obratů? To se dozvíte jen a pouze v našem onlajnu
35:11
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #73 Tomáš Ureš (8:2).
33:52
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #36 Roman Křížek (7:2).
33:52
Všetečka teď vymetl všechny pavučinky a jeho střídačka to náležitě ocenila (citovat to bohužel nelze, ještě není po 10 (slovně desáté) hodině večerní)-
33:00
Poslední 3 minuty utkání. Co nám přinesou? To ještě nevíme, ale až to vědět budeme, budete první kdo se to dozví naši věrní fanoušci u onlajnu!!!

31:30
Burdovi teď nevyšla střela podle jeho představ. Stejně jako všichni sledující (8 (slovy osum) diváků + pořadatelský tým + obě střídačky) správně usoudil, že to rozhodně bylo čepelí.
29:47
Kladno odskakuje na rozdíl 4 (slovně čtyř) branek a emoce se nám na hřišti začínají projevovat (alespoň na straně Jelenů, Kladenští ze střídačky radí svým spoluhráčům na hřišti, že zpoza branky góla asi nedají)
29:27
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #20 Milan Všetečka, asistoval #23 David Burda (6:2).
28:53
Co z toho vzešlo je všem asi už jasné....
28:52
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #7 Václav Linhart (5:2).
27:38
Vyloučen hráč #99 Jiří Václavíček družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za hrubost.
27:38
A máme tu Kladenskou přésu. Co z toho vzejde??
26:55
Kladno má Jeleny oblkíčené na půlce a před brankou čeká na dorážku i Burda hladový na nějaký ten gól, vyjde to tomuhle Kladenskému matadorovi??
25:45
Molhanec měl teď na čepeli jasný gól. Do prázdné se mu však míček nepodařilo zamést.
23:53
Růžička na konci třetiny podržel dobrým zákrokem. Do šatny tedy jdeme za stavu 4:2 pro Kladno (myšleno obrazně, oba týmy samozřejmě zůstaly na střídačce)
20:44
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #99 Jiří Václavíček bez asistence (4:2).
20:44
A Unhošť nás nenechala dlouho čekat. Už jsou zase na dostřel dvou branek!!
17:41
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #7 Václav Linhart (4:1).
17:41
Kladno si vrací náskok o 3 góly po s přehledem proměněném úniku 2 na brankáře. Jak na to odpoví Jeleni?? O tom vás budeme informovat v následujících minutách!!! Zůstaňte s námi v obraze!!
12:00
12:00
11:38
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil #26 Martin Kobr, asistoval #45 Karel Růžička (3:1).
11:38
Růžička podržel v svůj tým skvěým zákrokem a následně vyslal svého spoluhráče do brejku a Jeleni tak snižují na 3:1!!! Vypadá to, že tenhle zápas bude ještě veký boj. Rozhodně neodcházejte od onlajnu!!!
09:27
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #17 Tomáš Sochor, asistoval #20 Milan Všetečka (3:0).
08:51
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš z trestného střílení (2:0).
07:00
Kladenským vůbec nevadí, že hrají v početní nevýhodě. Vajbují do rytmu "Kladno, to je to město" linoucí se z repro beden. Diskžokej dnes holt odvádí skvělou práci. (Díky, Míšo).
06:59
Vyloučen hráč #7 Václav Linhart družstva Florbal Kladno na 2 minuty za sekání.
04:25
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #25 Štěpán Merta bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC JELENI UNHOŠŤ B:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: David Burda, Roman Křížek, Milan Všetečka, Filip Sochor, Tomáš Sochor