1:1
2:2
- : -

FAT PIPE Start98 - Viking TJ Kobylisy 3:5
29. Jakub Kýr, 31. Jakub Kýr, 32. Tomáš Dančák - 5. Tadeáš Rychetský, 14. Tadeáš Rychetský, 24. Vít Komorný, 40. Tadeáš Rychetský, 41. Tadeáš Rychetský; rozhodčí: Tomáš Grigar - Jakub Krise; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Otakar Janoušek ? - Štěpán Pokorný ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:2;
45:00
43:14
Timeout Viking TJ Kobylisy
40:57
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #48 Jáchym Kymla (3:5).
39:30
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (3:4).
31:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #50 Tomáš Dančák, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (3:3).
30:53
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #10 Jakub Hrnčíř (2:3).
30:00
30:00
28:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #13 Jakub Kýr, asistoval #14 David Kolář (1:3).
23:20
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #36 Marek Dostál (0:3).
16:05
Z brankáře Kobylis padají balónky, jak peníze z automatu.
15:00
15:00
14:23
Vysoké napadání hráčů Startu není účinné proti velmi zkušeným obráncům z Kobylis.
13:49
Nacvičená standartní situace přinesla úchvatný gól.
13:48
12:59
Naleštěné parkety Kosteleckého Anfieldu napomáhají rychlosti utkání, které nabíra na obrátkách.
06:59
Hráč s číslem 90, z týmu Kobylis, touto cestou pozdravuje svoji rodinu do Kobylis.
06:51
Místní Clash of  the Stars posoudil rozhodčí remízou.
06:50
Vyloučen hráč #6 Vincent Procházka družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost.
06:50
Vyloučen hráč #90 Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
04:23
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #36 Marek Dostál (0:1).