1:0
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha - PSN Tatran Střešovice 2:4
14. Karolína Stošková, 27. Barbora Kotábová - 8. Tereza Kruzselláková, 9. Monika Bláhová, 10. Alžběta Novotná, 26. Anna Řapková; rozhodčí: Michal Lipinský - Jakub Vycpálek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Karolina Hujerová -4 - Kristýna Bartošová ?; po třetinách: 0:3, 1:0, 1:1;
36:00
35:05
Timeout ACEMA Sparta Praha
27:44
Vyloučen hráč #85 Terezie Morisáková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
26:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #38 Barbora Kotábová, asistoval #1 Karolina Hujerová (2:4).
25:52
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #90 Anna Řapková, asistoval #37 Karolína Bláhová (1:4).
24:00
24:00
13:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #25 Karolína Stošková bez asistence (1:3).
12:00
12:00
09:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #83 Tereza Kruzselláková (0:3).
08:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #16 Monika Bláhová bez asistence (0:2).
07:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #83 Tereza Kruzselláková, asistoval #98 Nikola Pieczonková (0:1).
03:14
Vyloučen hráč #38 Barbora Kotábová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Jakub Vycpálek.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Karolina Hujerová; hráči v poli: Kamila Čehylová, Adina Hýnová, Lucie Dryáková, Minh Anh Pham, Eva Pecinová