2:1
2:2
- : -

Prague Tigers - Panthers Praha B 5:6pn
15. Adam Jánský, 22. Jakub Flek, 30. Adam Jánský, 33. Marek Zendulka, 40. Adam Jánský - 2. Matěj Krajc, 2. Dominik Novotný, 19. Ryan Ian Stejskal, 42. Dominik Novotný, 42. Ondřej Langer, N Matěj Krajc; rozhodčí: Jakub Krise - David Hertz; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Šimon Hladký ?, Filip Češner ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #68 Prokop Hlaváč a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #92 Michal Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #25 Matěj Krajc a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #37 Jakub Flek , ale gól nevstřelil.
44:10
Pozor, už se zde začínají lámat florbalky!
43:30
Vyloučen hráč #92 Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:30
možná se nám zde vyskytl rozhodující moment celého zápasu
42:00
time-out se Pantherům vyplatil
41:51
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Ondřej Langer, asistoval #10 Ryan Ian Stejskal (5:5).
41:28
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #69 Dominik Novotný, asistoval #68 Prokop Hlaváč (5:4).
39:57
Timeout Panthers Praha B
39:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #29 Vojtěch Ševčík (5:3).
39:57
Panthers si berou time-out, třeba něco vymyslí
34:15
vyloučený hráč se nám právě přiznal, že je to jeho první dvojka v životě
34:14
Vyloučen hráč #16 Marek Zendulka družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
32:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Marek Zendulka, asistoval #11 Lukáš Valenta (4:3).
32:42
Tigers překvapují soupeře a rychlým brejkem v oslabení otáčí vývoj zápasu na svou stranu
31:55
Vyloučen hráč #42 Matěj Gross družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
29:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #37 Jakub Flek (3:3).
29:07
intenzita zápasu se zvyšuje
25:42
hráč Tigers zakopl o rozhodčího
21:12
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek, asistoval #8 Radek Šach (2:3).
20:32
Vyloučen hráč #77 Daniel Brabec družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
20:10
zápas se zatím nese v přátelském duchu
18:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #10 Ryan Ian Stejskal bez asistence (1:3).
15:00
15:00
14:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #4 Martin Beneš (1:2).
01:31
01:22
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Matěj Krajc, asistoval #13 Ondřej Langer (0:1).