3:2
0:2
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 4:5
1. Matěj Sedláček, 14. Vojtěch Raclavský, 20. Martin Miclík, 23. Adam Kolšovský - 5. Radek Mach, 18. Jakub Houdek, 21. Matyáš Kopec, 30. Michal Dokonal, 30. Matěj Škramovský; rozhodčí: Christian-Marcel Kušnirák - Tomáš Karbusický; vyloučení: 3 + Matěj Sedláček 4:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Klára Šimonová ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:2;
36:00
Střely ve 3. části: 1:5
36:00
31:48
Větší trest pro Boleslav = delší přesilovka pro Kolín
31:47
Vyloučen hráč #45 Matěj Sedláček družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost.
30:00
A máme tu obrat! Kolín poprvé v zápase vede
29:59
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #8 Matěj Škramovský bez asistence (4:5).
29:32
Máme opět vyrovnáno!!! Ještě to bude drama!
29:31
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #93 Michal Dokonal, asistoval #33 Jakub Houdek (4:4).
28:37
Přesilovka Kolína opět zůstala nevyužita
26:37
Vyloučen hráč #5 Lukáš Vlček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
26:16
Uvidíme další přesilovku! Tentokrát po faulu boleslavských
25:00
Dnešní utkání sleduje skvělých 14 diváků. Děkujeme!
22:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #35 Adam Kolšovský, asistoval #34 Vojtěch Raclavský (4:3).
21:36
Vyloučen hráč #66 Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za bránění ve hře.
20:45
Hned po konci přesilovky dává Kolín gól z povedené individuální akce
20:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #7 Matyáš Kopec bez asistence (3:3).
19:18
Povedený protiútok Boleslavi, která vyrovnává ve vlastním oslabení
19:17
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #20 Martin Miclík, asistoval #2 Klára Šimonová (3:2).
18:40
Vyloučen hráč #23 Lukáš Vala družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
17:20
Velká šance Boleslavi. Gólman Kolína ale zajímavou střelu bekhendem chytil helmou
17:07
Zase je vyrovnáno!
17:06
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #33 Jakub Houdek, asistoval #95 Jan Fuksa (2:2).
14:33
Znovu uvidíme přesilovku. Tentokrát ji ale bude hrát Kolín
14:32
Vyloučen hráč #83 Hynek Musal družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
13:41
Boleslav udeřila z protiútoku
13:40
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #34 Vojtěch Raclavský, asistoval #18 Jan Michalský (2:1).
12:55
Zajímavé střelecké příležitosti Kolína na začátku druhé třetiny, ale střely létají většinou vysoko nad branku
07:40
Přesilovka ráz utkání nezměnila. Boleslav se dostala do jediné střelecké příležitosti
05:40
Přesilovka pro Boleslav po kolínské sekyře
05:39
Vyloučen hráč #27 Dominik Svoboda družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
04:56
Už ho trefili! Je srovnáno!
04:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil #35 Radek Mach, asistoval #77 Šimon Svrčina (1:1).
04:20
Kolín se sice dostává do slibných střeleckých pozic, ale zatím se mu nedaří trefit zařízení
00:32
Boleslav se brzy ujímá vedení
00:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Matěj Sedláček, asistoval #20 Martin Miclík (1:0).
00:01
Úvodní buly dnešního turnaje pro Boleslav
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Christian-Marcel Kušnirák a Tomáš Karbusický.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové: brankář: Kryštof Kamarýt; hráči v poli: Jakub Houdek, Petr Bartoš, Dominik Svoboda, Matěj Škramovský, Aleš Hlavička